• yaklaşık 2 aydır youtube videoları çeken, şarkı söylediği bir insta story ile ünlü olmuş zülal adlı bereli ve sevimli internet kişisi.
    edit: imla
  • 2 gün önce fenomen olmayan 2 gün sonra fenomen olan az önce canlı yayında gördüğüm ekşi linç yeri deyip korkarak bakan ama bulamayan garip bir şey.. bana ulaşırsa ona çikilata alacağım..
  • yaradanın bayağı bir torpil geçtiği genç bir yutubır kardeş nerden karşıma çıktı hatırlamıyorum yutubırda izlemem genelde ama 30lu yaşlardaki ablalarından bile öte kişilik geliştirmiştir brava.
  • bünyesinde aşırı dozda samimiyet barındırmasından ötürü müdür yoksa gözlerindeki akdeniz ışıltısından mıdır bilemiyorum ama insana bir dost yakınlığı hissettiren genç şahsiyet. reklam dünyasının afilli cümlelerinden uzak safiyane söylemlerle tanıtım falan da yapmaya başlamış (keşke hiç yapmasaydı). yolu açık olsun, diyerek iyi niyetlerimizi bırakalım şuraya.
  • tanım : beresini modern başörtüsü olarak kullanan, aslında kapalı bir kız olduğunu belirtmeyip tarzım bu diyen,
    içeriği olmayan boş videolar yapmaya çalışan,
    tek özelliği sevimliliği olup başka hiçbir özelliği olmayan,
    sürekli aynı açıdan kendini çeken, ( eminim kendisi bile kendisinden sıkılmıştır )
    şu an ne yapacağını bilemeyen ve bir özelliği olmadığı için de içerik üretemeyen ancak bu fırsatı yakalamışken de paraya çevirmek isteyen,
    erkek gibi konuşunca doğal olduğunu düşünen ve yeni danla biliç olma yolunda hızla ilerleyen ergen.

edit : imla
  • güzelliğiyle, sadeliğiyle ve tevazusuyla baş döndüren vasat youtuber. 40 yaşına gelmiş menapoz teyzeler deli gibi kıskanıyor ışıltısını. benle evlen ama sonucunda tüm ekşi yazarları ölecek dese aileleri bile ölebilir der hemen kabul ederdim bu anlamlı teklifi.
  • fenomen olayım, tanınayım derdine düşüp videolar çeken ergen.
  • modern müslüman ergen çocuk eğlencesi.
  • 17 yaşında olduğunu öğrenerek şok geçirdiğim youtuber.

muhabbeti hali tavrı çok şirin.
hesabın var mı? giriş yap