• beni çok mutlu eden bir google chrome eklentisi.
    en beğendiğim özelliği pop-up dictionary kısmıdır. subtitle'da kelimenin üzerine farenizi götürdüğünüzde kelimenin anlamını öğrenebiliyorsunuz.

ispanyolca listening pratiği nasıl yaparım diye arayış içerisindeyken bünyeme ilaç gibi gelmiştir.
  • rusça gibi altyazı ve kaynak sıkıntısı yaşanan diller için çok güzel bir uygulama.
  • gerçekten müthişmiş, yıllar önce bu amaçla mv2 player kullanıyordum. netflix uygulaması için ve ps4 için de uygulanabiliyor mi, bilenler bilgilendirir mi?
  • tam deneyimleyemedim ama harika bir uygulama gibi gözüküyor. zamanım kısıtlı b1-b2 seviyesi arasındayım acaba hangi dizi ile başlamalıyım. bilen biri yeşillendirirse çok sevinirim.
  • tabi ki how ı met your mother.
  • süper ötesi bir google chrome eklentisi. netflix'te izlediğiniz dizi yada filmde aynı anda iki dile altyazı oynatabilmenizi sağlıyor.
  • netflixin bir türlü getirmediği iki dilde alt yazıyı sunan muhteşem chrome eklentisidir. yabancı dilde dizi veya film izlerken bilmediğiniz bir kelime çıktığında durdurup yan sekmeden anlamına bakmak yerine favorilere ekleyip sonra bakmayı sağlıyor yahut imleci kelimeye götürdüğünüzde pop-up şeklinde kelimenin anlamını veriyor. ayrıca geriye giderken de 10 saniye değil bir önceki alt yazıya gidiyor. dil geliştirmek için çok yardımcı.
  • merak edip yukledigim google chrome eklentisi. karantina gunlerinden eksikleriniz oldugunu hissettiginiz dili gelistirmek icin ya da yeni bir dil ogrenerek cikmak icin birebir. su siralar feda edebilecegimi dusundugum nitelikteki netflix dizi ve filmleri uzerinde pratik yapiyorum ama ilerleyen surecte her izledigim dizi ve filmi bu sekilde izlemeye karar verdim ta ki altyaziya hic ihtiyacim kalmayana dek. simdilik dizi ve filmler normal suresinden daha uzun surebiliyor durdurarak izlediginiz icin ama zamandan bol ne var! sure uzasa da gayet keyifli, kullanmanizi oneririm.
  • yeni keşfettiğim efsane google uzantısı.
  • dil öğrenmek için çok faydalı bir google chrome eklentisi. bir cümle önce ve sonrasına gitme, kelimenin üzerine tıkladığında telaffuzu duyma gibi güzel özellikleri var. tam ekran yapılamıyor oluşu da düzeltilirse daha iyi olabilir.
hesabın var mı? giriş yap