• ablası kadar güzel ama tuttuğu takım * itibariyle ablasından daha zeki olan suser
  • malesef nankör bir kişidir. kendisine yapılanların kıymetini bilmez. kim bilir belki ilerde anlar ve umarım o zaman çok geç kalmış olmaz
  • doğum gününü her zamanki yaratıcı hediyelerimden biriyle taçlandıracağım kardeşim.
    iyi ki doğdun
  • evimizin neşesi iyi ki doğdun
  • (bkz: affet)
  • ben de maça gitmek isityorum diyen ama nedense bugün bunu bile inkar edebilicek biriymiş.
    (bkz: yaziklar olsun)
  • bir ay önce, gülümsemek istediğini söylemiş yazar. o günden bugüne hep gülümsemiştir umarım. ki o gün kendisine "gülümse öyleyse" demiştim.
  • elindeki değerlerin kıymetini bilse de malesef elinden kaçırmayı nasıl becerebiliyorsa becerebilen.sinir anında istemediği hareketleri yapıp üzerine üzülen, bunların hiç birini yapmaya hakkı olmasa da kendini yapmaktan alıkoyamayan tuhaf kişilik.* *
  • kendisine bir şey yapıldığında (iyilik olsun kötülük olsun)kesinlikle anlayan ve karşılık veren insandır.(ki zaten karşıdan gelen iyilik karşılık beklemeden yapılacak iyiliktir.eğer karşılık bekleniyorsa öyle iyilik olmas.ama insanın içinden gelir ve karşılık verir ise bir bağ oluşur)
  • derin hem de çok ve nefesi yeten için o derinliklerde hayat dolu... ayrıca (bkz: müdüriyet)
hesabın var mı? giriş yap