• lc waikiki
    lc wa
    lc
    waikiki
    hatta, lc waik'i bile duydum. orasına kadar getirdin sondaki 'iki'yi de söyle bari
  • ulan nil karaibrahimgil nasıl tutunuyor şu cingıl piyasasında ben anlamadım. yemin ederim bir iki cingıl yazıp yollamayı düşünüyorum birkaç firmaya reklam çekeceğinizde şunları kullanın, para da istemem, yeter ki karaibrahimgil'e gidip ızdırabımızı sikmeyin diye.

tv izlediğimden de değil ama bir şekilde, zorla, maruz kalıyorum. waiki ki wai wai hemi?

hadi gaflet içinde böyle bir cingıl hazırladı birisi, buna kim nasıl onay versin?

anlamadığım marka.
  • perakende giyim sektorunun tek hakimidir. eskiden marka imaji cok daha guclu olan rodi, collezione nerede bileniniz var mi? ya da seven hill'e ne oldugunu... bir rakibi kaldi. bakalim o dayanabilecek mi...
  • bir çok kişi ürünlerine laf edip belli markalar saymış çok iyi diye ancak üzülerek soyluyorum ki 200 tl verip aldığınız bir çok tişörtün de üreticisidir aynı zamanda.reklamına gelince akılda kalıcı dile dolanıyor tipik nil jingleı gayet yeterli.dip not bayan ürünlerinde tasarım sıkıntısı var katılıyorum her zevke hitap edemiyor.
  • yeni reklamının fun we are young şarkısının nakaratından esinlendiğini düşündüğüm şarkı. günlerdir bu melodi tanıdık geliyor hangi şarkıydı bu ? diyip dolaşıyorum evde, sonunda bulduğum için rahatladım.
  • lacoste, polo, collezione ve levi's gibi tişörte 50+ pantolona 150+ lira ücret ödeyeceğiniz yerlerle kıyaslandırılan tam bir f/p mağazası.
    çok uygun fiyata gayet kaliteli ürünler alabilirsiniz. outlet mağazalarında büyük fırsat ürünleri olabiliyor.
    türkiye'de üretilmesi ayrı bir avantajı.
    düzenleme: victum uyardı, collezione diğerlerine göre ucuzmuş.
  • iyi is yapan firma.

turkiye'deki insanlarin kafa yapisini gormemize neden oluyor eksisozluk'teki yazilar.

cennete giden iyi insanlara, zebaniler, cehennem gezisi duzenlemisler. bakin bu insanlar da iskenceler icinde diye. grup grup insanlar, amerikalilar bir yerde, almanlar baska bir yerde iskence goruyor falan filan. derken, bazi cehennem insanlari o derin kuyudan yukari cikmaya calisiyorlar, orada iskence gorenler de bu insanlara yardimci oluyorlarmis. zebaniler demis ki iyi insanlara, eger her kim ki bu kuyudan cabasi ile cikabilir, cennete gonderiliyor. tur devam ederken, bir yere gelmisler, bakmislar burada bazi insanlar kuyudan cikmaya cabaliyor, tam birkac metre kala digerleri bunlari cekip tekrar kuyuya atiyorlar. cennetten gelenler sasirip sormuslar. zebaniler de, bunlar turkler demisler. biri bu sartlardan kurtulacak seviyeye gelirse digerleri onu asagi itiyorlar demisler.

bu firmanin urunlerine objektif elestiri getirenlere degil lafim ama bu firmaya hede hodo edip h&m ya da mark spencer'a ya da bershka'ya cokkkk guzzzel bunlar diyen insanlara lafim. (hatirlarim, hulya avsar bir keresinde gazetede mark spencer'dan alisveris yaptigini kendince hava atmak icin anlatmisti).

berskha, h&m, mark spencer ve lc waikiki'den aldigim benzer urunler (en ucuzu lc waikiki'dendi.) icinde en dayaniklisi lc waikiki'dendi. mark spencer'dan 100 tl'ye gelen gomlegi giydigimde herhangi bir ovgu duymasam da, lc waikiki'den 30 40 tl'ye aldigim spor tarzi gomlegi giydigimde birkac kisi nereden aldigimi sordu. (turkiye'den su marka deyince ve fiyatini da soyleyince uzuldu gariplerim)

kendi ulkenizden olan seylere deger veriniz. kendinize inaniniz. herseye bok atmayiniz.
  • ürünlerinin kalitesi fiyatına göredir.

20-25 liraya aldığın gömleğin ve hele ki pantolonun çok kaliteli çıkmasını beklemek saçma zaten.
    buradan 2 sene önce 15 liraya aldığım gömlek var kartımın puanları ile. şaka gibi lan 15 lira. bir cafede arkadaşınla tatlı yesen daha çok harcarsın.
    o gömlek çok aman aman görünmese de ufak bir gezintiye çıkarken sırıtmıyor işte giyiliyor iyi kötü.

bazı ürünlerini sadece tek seferlik kullan at olarak almak bile mantıklı. bir kere giysen günü kurtarıyor işte.
  • kotlari ltb'den daha kaliteli olan marka.
  • ürünlerinin %90'ı kalitesiz, taklit ürünlerdir. %10'luk kaliteli ürünler ise zaten yüksek fiyattan satıldığı için o ürünleri dilediğiniz yerden alabilirsiniz. dolayısıyla gereksizdir.
hesabın var mı? giriş yap