4361 entry daha
  • dünyada ne kadar orospu çocuğu varsa bünyesinde toplamış oyun . riotun nasıl olsa parayı kazanıyoruz, oyuncumuz var üçü beşi siktirse gitse bir şey olmaz tavrından dolayı her geçen gün kötüleşen oyun . bir şirket communityi bu kadar mı takmaz . report sistemi desen leş . artık baktım reportlar nasıl olsa okunmuyor bile .açıklama kısmına riota ,reportladığım adama ana avrat sövüyorum.bakın fuck you tarzıda değil bildiğin giydiriyorum allah ne verdiyse. bunu iki haftadır yapıyorum adamların okumadığı o kadar belli ki ban yemiyorum . ticket attım dedim böyle böyle siz siklemiyorsanız bende kendi yöntemimle çözüyorum olayı ,trolleyen adam mı geldi .direk bırakıyorum fareyi oyun sonuna kadar ana avrat sövüyorum adama .ne de olsa ortada bir report sistemi yok.oyun bittikten sonra lobiden çıkana kadar sövüyorum.sonra adamı ekliyorum kabul ederse not düşüyorum her gün iki 3 posta sövüyorum. bir rahatlama geliyor anlatamam . herkese tavsiye ederim . bırakıcam oyunu bir banlatayım hesabımı ondan sonra .burdan yeni başlayacak olanlara tavsiyem, başlamayın tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.

ve son olarak eu west çoh güzel aq tr serverı leş diyenlerin amına koyayım. ikiside aynı bokun laciverti. hatta şu an türkiye severını tercih ederim o kadar leş yani
  • 2014 sonlarında başlamış olduğum ve ban yemiş olarak birkaç gündür bıraktığım stres yükü oyun.
  • 5-6 haftadır falan oynadığım ciddi şekilde oynamaya çalışıyorum. antrenman modunda falan da çalışıyorum bazen ama sanırım beceremediğim oyun. öyle oyuncu bir tip de değilimdir. işsizlikten buna sarayım dedim ama ne anamız kaldı ne bacımız. bronz 1'de seriye kadar geldim orada başaramadım sonra çakılıp bronz 3'e kadar geldim. hayır umurumda değil de 13-16 yaş grubu insanlardan küfür yemek zoruma gidiyor. ben kötü oynasam onlar iyi oynasa neyse. garip oyun vesselam eğer ciddi oyuncu değilseniz uzak durun ben de boş vakit öldürmek için oynuyorum.

edit : bir yazarımızın önerileriyle bir süre daha oynamayı deneyeceğim. bir önerisi de kendine birlikte oynayacak birilerini bul oldu. eğer benim gibi bronz liglerde sürünen oyundan biraz daha zevk almak isteyen varsa yeşillendirirse mutlu olurum.
  • genelde ergenlerin hastası olduğu oyundur.bir zamanlar oynamak istedim ve gerçekten kanser edici insanlarla karşılaşıp sinirlenebiliyorsunuz.
  • oyunu kazanma hırsıyla oynadığınız taktirde çıldıracak duruma geldiğiniz fakat zikim taşağıma denk ya herro ya merro deyip oyuna girince herkesi mutelediğinizde zevk veren oyundur. troll olveyz vin beyler kasmayın fazla
  • türkiye sunucusu açıldığından beri oynuyorum, her sunucunun oyuncusu kendisini geliştirirken türkiye sunucusundakiler yerinde sayıyor. 7. sezondayız, 3. sezonda türkiye sunucusu açıldı ve 4 sezondur elmas ligindeyim. her sene 3-4bin dereceli maçı oynuyorum. ve o kadar alıştım ki toxiclere flamerlere, tab'a basıyosun orda mute var ona basıyosun ve kendi oyununu oynuyosun ha kazanmışsın kaybetmişsin önemli mi orası muamma ama oyun oynarken saçlarım beyazlasın istemiyorum :( velhasıl oynayacaksanızda mümkünse chat ile işiniz olmasın
3443 entry daha
hesabın var mı? giriş yap