• 21 aralık 2012 temalı eposta reklamı ile yarmış sitedir.
  • benim için bitti kendileri. ha öyle inanılmaz değişik bir rezalet hikayesi anlatmayacağım ancak bu siteyi kullanmamdaki amaç hızlı gönderi yapıyor olmaları idi. lens alımında başka kıstas ne olabilir ki? abi adamlar bir lens üretiyorlar efsane falan diyemeyecegimize göre, sadece stoklarında lens tutacan, adam gibi sipariş gelince kargoya vericen.
    neyse siparişimi vermemin üzerinden 5 gün geçince mail attım haliyle; stokta olmayabilir eyvallah. ama bunu belirtmeniz gerekmez miydi? ertesi gün (hadi bilemedin 2 gün sonra) gelecek diye sipariş veriyosun, sonra bütün hafta körlük...
    mesaj attılar kusura bakmayın stoklar bla bla bla. siparişiniz 2 gün içinde kargoya verilecek. tamam hadi dedim iptal etmiyorum. abi 3. gün baktım ses yok, mail yok, kargo yok. aradım müşteri hizmetlerini, sözünüzün arkasında durmadığınız gibi ben aramasam hala ses yok. iptal etmek istiyorum ben siparişimi dedim. duruma gayet alışık bir hal ile hay hay edelim dediler, çat iptal. ulan çok garip ya. ben bu kurumun başında olsam müşteri ilişkilerini ve memnuniyetini her şeyden öte tutarım. atıyorum minik boy lens solüsyonu veriyoruz telafi için de, bi dahaki siparişi %10 indirimle vericez de. bi şey de olm müşteri kaçıyor ne rahatsınız ya.!?

şimdi lensmarket.com dan verdim bakalım siparişimi. adamlar yazmış tek tek, siparişiniz alındı ancak stokta bir sıkıntı olabilir, tarafınıza muhakkak bildireceğiz diye. bak işte; ilk izlenim efso.

bye bye lensal.com hoşgeldin lensmarket.com
  • yıllardır burdan alıyorum lenslerimi farklı bir yerden almadım. bu hafta yine sipariş vermek istedim fakat hiç bir ürün stokta yok. nedendir anlamadım
  • sipariş takibinin "kargoya verildi" mesajı ile bittiği, kargo takibinin yapılamadığı site. siparişimi aldım. iki hafta oldu, halen kargoya verildi diyor.
  • siparişimi pazar günü ya da cumartesi verdim. hızlı diye verdim çünkü lensimin kullanımını aşmıştım. evden çıkacaktım. hızına güvenmiştim yorumları gördüğüm zaman. gel gör ki perşembeye geldik. daha bırak kargoya vermeyi 4-5 gündür işleme alınmış halde. bu ilk ve son olur sanırım. şu memlekette işini doğru yapan bi yer bile yok mu arkadaş?
  • reçeteyle satılması gereken bir ürünü internetten satarak yasa dışı iş yapan site.

http://www.burokrathaber.com/…atisi_tehlikeli-14499
  • ellerinde olmayan lensi satip sonrada iptal islemi icin surunduren firma. siparisten bir saat sonra iptal edilmesine ragmen miktari kredi kartima yansitan ve 1 aydir para iadesini yapmayan sahtekar firmadir. biraz arastirinca benimle ayni durumdan muzdarip bir cok insan oldugunu gordum. bence bulasmamakta fayda var.
  • kocaman bir göbeğe sahip olduğum için, alış verişlerimin çoğunu internet üzerinden gerçkeleştiriyorum. bunca yıl uğraşıp büyütmüşüm, erimesine gönlüm razı olmuyor. internet üzerinden yapılan bu alış verişler arasında en sorunsuz ve hızlı ürün teslimatı yapan sitelerden birisidir diyebilirim lensal.com için. ayrıca alıcağınız lensinizin çapı yada bc ayarları gibi hayati önem taşıyan konularda ister telefon ile isterseniz mail atarak çok rahat bilgi edinebilirsiniz. attığınız mailin 5 dakika içerisinde cevaplanması gerçekten önemli bir ayrıntı sanırım (en azından benim için bu şekilde oldu. "almak isteiğim lensin bc si 14.00 ama ben 13.80 kullanıyorum, bir sorun olur mu?" şeklindeki saçma sapan soruma 5 dakikada içerisinde cevap verdiler). işlerini severek yaptıklarını düşünüyorum. hızlı ve kaliteli bir site. lensler ise çok çeşitli ve yeterli, her ihtiyaca yönelik.

bu kadar övgünün ve bir yıla yakın bir süredir lens yada solusyon ihtiyacalarımı bu siteden karşılamamın tek nedeni, siparişleri ulaştırmalarındaki hızları ve müşteri ile yakın ilgilerinin yanı sıra fiyatlarının uygun, başka bir değişle piyasanın altında olması. hatta bu fiyat konusunun önemi göbeğimden daha büyük. en yakınınızdaki gözlükçüden lens almadan önce fiyatları karşılaştırmanızı tavsiye ederim.
  • güvenilirlik/fiyat ortalaması en iyi olan iki online lens satış sitesinden biri. tabi benim açımdan sitelerinde yazan dükkanın iş yerime çok yakın olmasının da etkisi büyüktü buradan ilk lens siparişimi verecek olmamın. iki parçalık siparişim kendi hatalarından ötürü farklı günlerde gelmesine rağmen lens market'i denemeden önce bir kez daha alışveriş yapmayı düşünüyorum burdan.

http://www.lensal.com/
  • (bkz: ybsg.com)
hesabın var mı? giriş yap