• ilgiyle dinliyorum. bu adamın söylediklerini keşke anlamayı deneseler. herkes....
  • an itibariyle cnn türk'te yaptığı konuşmalar muhteşem.

--- spoiler ---

ben recep tayyip erdoğan gibi insanlar bu ülkenin başına gelebilsin diye 30 yıl emek verdim, şimdi o "afedersiniz ermeni", "afedersiniz etek giymiş" gibi laflar ettiğinde kendi lafımmış gibi utanıyorum.

--- spoiler ---

helal olsun.
  • an itibariyle cnn türkte konuşmaktadır. güzel de konuşmaktadır. son zamanlarda ekranlarda görmeye alıştığım, analizleri güzel gazeteci-yazar
  • durmadan mükemmel laflar ediyor.

--- spoiler ---

şu an bir islamcı adam geliyor, "ben yolda reklam panosunda açık saçık bir kadın gördüm, dinimizce bu reklam haramdır." diyor. halbuki o sırada diyor ki "ben sapığım, nefis terbiyem yok. bi kadın görsem çıldırıyorum".

--- spoiler ---

şu program bitince elinden gelen bir arkadaş levent gültekin'in konuşmasına başladığı andan sonrasını bir yere yükleyip buraya link versin. rica ediyorum.
  • an itibariyle şirin payzın'ın programında yaptığı günümüz müslümanları ilgili tespitleri çok afedersiniz ama beni yarmıştır. olayın içinden bir insanın gözlemlerini bu kadar güzel ve net tespitlerle anlatması cidden eğlenceli.

ammaaaa hacı levent seni de biliyoruz. biz tayyip'i yıllardır biliyoruz da sen yeni mi öğrendin? hepiniz aynı bokun lacivertisiniz.
  • az önce şirin payzın'ın proğramında hz. ömer'in kuran-ı kerim'den ayet çıkarttığını mı söyledi yoksa ben mi yanlış anladım?
  • "rte her konustugunda utaniyorum. 30 yil bunun icin mi calistim diye"
    cnn turk
  • kendisini pek tanımam. ama bugün şirin payzın'ın programında görmemle beraber kanalı çevirmeye elim gitmedi. oldukça güzel tespitler yapıyor ve mantıklı konuşuyor. takip edilmesi gereken bir adammış.
  • adam türkiyenin kurtuluş reçetesi.
  • son derece doğru tespitleri var. müslümanliği tereyağlı ekmeğe benzetmesi hoşuma gitti.
    tanim: akşam akşam karnımı acıktıran, mükemmel düşünüp konuşan adamdır kendileri efenim.
hesabın var mı? giriş yap