• son zamanlarda sıkça rastladığım insanlar.

nedir levis'te indirim mi var? beleş tişört mü satılıyor anlamadım ama günde ortalama dört levis tişörtlü görüyorum. var mı bir açıklaması olan?

örnek görsel: budur

önemli edit arkadaşlar bu tişört on sene önce de vardı. tek tük giyen oluyordu. bende de bir tane beyazından vardı hatta. sorun şu:
    neden bu yaz?

edit1: kadınlarda da bolca mevcutmuş. o yüzden mümkünse başlığı levi's tişörtlü insanlar olarak değiştirebiliriz.

edit2: bir yazar arkadaş üç tanesini on beş liraya aldığını söylüyor. doğruysa konu kilit

edit3: başka bir yazar arkadaş da 99 liraya aldığını iddia etmiş. sonuç olarak olay hala bir muamma.
  • benim de dikkatimi çekmiş olaydır. sırf adam değil kadınlarda da var. tişört bok gibi sapsade bir tişört levis desen elzem bir marka değil. olay ne hakkaten niye patladı bu salak tişörtler merak ediyorum.
  • hafif göbekli ve oldukça yakışıklı oluyorlar genelde.
  • açıklaması şudur, semt pazarlarına bol bol bu model gelmiş demek ki bu yaz.

10 tl almayanı dövüyorlar.

üzerinde eşşek kadar levis de yazıyor, mis.
  • sebebi levi's ürünlerinin çakmasının çıkmasıdır. taklitçiler levi's diye markanın olduğunu farkedince bu aralar çok popüler oldu. düşün yani nelere düştü millet. levi'nin çakmasını giymek nedir lan, zaten orjinali ne kadar yani?
  • almanyadaki türklerin modasıdır. bunlar bayramda türkiyeye gelince levis tişört virüsü buraya da bulaştı.
  • levis tişörtlü insanlar olarak değiştirilmesi gereken başlık. erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da var. ne güzel ne de çirkin bir tişört. neden bu kadar giyildiğini anlamadım. galiba bir bakıma sürü psikolojisi.

bunu ilk giyen adamı takdir ediyorum. mesela beni örnek alalım; yıllarca utanmadan sıkılmadan bahar aylarında uzun kollu tişörtün üstüne kısa kollu gömlek giyiyorum. biliyorum bu moda 2000'lerde falan sona erdi ama yeniden canlandırmak için elimden geleni yapıyorum. lakin kimse bana özenip bunu denemedi. ya koyun sürüsü beni anlamıyor ya da uzun kollu tişörtün üstüne gömlek giymek harbiden çok saçma.

bunu sorgulayacağım.
  • (bkz: didem soydan)
  • son zamanlarda benimde dikkatimi çeken durumdur. halk konseri çıkışı mı dağıtıyorlar ne yapıyorlar anlamış değilim.
  • bak levi's im var dedirten t-shirt tür.
hesabın var mı? giriş yap