şükela:  tümü | bugün
 • biliyorsunuz bu yürüyüşlere hdp ve chp milletvekillerinden katılım da oluyor destek amaçlı, işte erdoğan bu pası gole çevirmede geri durmayacaktır.

  onur yürüyüşü denen etkinliğin amacını aşıp bir şova dönüştüğü düşünülürse ülkede büyük tepki çekecek bu yürüyüşte siyasi figürlerin partilerine zarar gelmemesi için orada bulunmaması gerekir.

  bakın işte chp zihniyeti buuğğğ, bakın hdp'li marjinaller ülkenin ahlakını bozuyoooğğrr.

  miting meydanlarından nasıl bağırdığını şimdiden duyar gibiyim. ince başkana yazıktır.
 • faydasından az olacaktır. zira ince şu ana kadar sürekli şunu vurguladı: "ben 81 milyonun cumhurbaşkanı olacağım; sağcı, solcu, türk, kürt, çerkes, alevi, sunni, inanan, inanmayan, kadın, erkek vs fark etmeden."
  dolayısıyla bu bütünleştirici bakış lgbti bireyleri de kapsayacak ve kapsamalı.
 • lgbt yürüyüşleri özellikle dünya basınında destek görüp normalleştirilmeye başlandıkça bir anti-lgbt kitlesi yarattı ve bu kitlenin öfkesi de her geçen organizasyonda artıyor.

  (bkz: 7 yaşındaki trans çocuk)

  bu yüzden siyasilerin her hangi bir şekilde bu platforma destek veya katılım sağlamamaları gerekir.
 • lgbt denilen grup neden muhalefetin başına kaldı? neden hem toplumsal bir karşılığı olmamasına hem de chp'nin kuruluş değerlerine (bkz: atatürkçülük) (bkz: kemalizm) uymamasına rağmen bir kaç tane y-chp'linin buna katılmasına izin veriliyor anlamış değilim.

  ilericilik; kadın-erkek eşitliği ekseninden kurulan modern türk aile yapısını savunmaktır. yani medeni kanunu savunmaktır. cinsiyetleri reddeden, onların yerine cinsel yönelimleri koyan bir anlayışı savunmak ilericilikle bağdaşmaz.
 • ılk defa valiligin bir yuruyusu iptal etmesini istiyorum allahim affet =(
 • ince hepimizin başkanı. elbette lgbti bireyleri de sahiplenecek.
 • homofobiklere dert olmuştur. inşallah sizin de haklarınız çatır çatır yenir ki yeniyor halihazırda. umarım tüm yaşam alanlarınız ele geçirilir ve nefes alacak bir gram oksijen bulamazsınız. lgbti haklarına insan hakları çerçevesinde bakmayan herkesin canı cehenneme. rte 95 yaşında kadar iktidarda kalsın. siz de ezim ezim ezilin siyasal islam altında. size o layık, beyinsizler.
 • akp'nin bir gay oluşumu vardı, sahi ne oldu onlara? onlarsız olmaz sanırım.