• çok saçma bir çara benziyor,bakacaz.
  • oyun iyice winx club döndü. hatun heroları çıkıyor sürekli
  • league of legends'ın 149. şampiyonu.

- öncelikle battle mage olarak sınıflandırıldığını söylemeliyim.
    - swain, ryze, morgana, karthus gibi şampiyonlarla aynı sınıfta.
    - hem ormanda hem tekli koridorlarda kullanılabilir.
    - anlık hasarı ve aynı zamanda dps hasarı var.
    - kitle kontrolü 6. seviyeden sonra muazzam düzeyde.
    - q yeteneği hecarim ve darius'un yeteneklerine benzer.
    - r yeteneği zoe'nun baloncuğuna benzer.
    - e yeteneği normal bekleme süresine sahip global bir yetenek.
    - w yeteneği ileri doğru sıçratıyor ama duvarlardan falan geçilmiyor.

oyuna ne katacak? emin değilim böyle bir şampiyona gerek olup olmadığını pek kavrayamadım. ama sonuç olarak gelmiş durumda. yetenekleri benzer gördüğümüz yetenekler olsa bile hasar potansiyelleri açısından bambaşka durumdalar. bu nedenle en iyi şekilde desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

rün konusunda çok farklı teori ortaya atılmış durumda. dexerto'nun rün seçimlerini mantıklı bulduğum için lillia rün konusunda onları kullandım. diğer taraftan glacial augment (buzul takviyesi) gibi acayip seçimler yapanları da gördüm. kısacası ne istediğinize bağlı: hasar potansiyeli için domination (hakimiyet), daha uçtu kaçtı bir durum için sorcery (büyücülük) yolu ideal gibi görünüyor.

son kararı vermeden önce denemeler yapmayı unutmayın. ben garanti tercihlerden uzak dursam bile başlangıçta onların ideal olduğunu düşünüyorum. şimdiden lillia ile keyifli oyunlar diliyorum.
  • gün acaba gece gelince utandığı için mi kızarıyor ?
  • sevdiğim bir lol şampiyonu.
    ilginç bir konsepti var ve ürkek tavırlarını çok eğlenceli buluyorum. evrende büyülü bir düş ağacı olan ağaç ananın farklı bir uzantısı olarak vücut bulmuş bir karakter. ve tuhaf sorunsalları var karakterin. mesela,
    -gün acaba gece geldiği için mi kızarır?
    -çiçekler görünmek için açar.
    -insanlar ağaçlar ayakta durur diye biliyor ama aslında havaya uzanıyorlar, çıtırtılar da horlamaları.
    -insanlar uyanınca çok şeyi unutuyor. rüyaya uyan, uykuya kalk.
    -herkes çok gürültülü, kimse gerçekten ne düşündüğünü söylemiyor. gerçekten gerçekten düşündüğünü..
hesabın var mı? giriş yap