• bandırma'nın ilk ve tek avm'si. ayrıca an itibarı ile tek sinema kompleksine ev sahipliği yapan yer, çarşıdaki sinema kapandı çünkü.

150.000 civarı bandırma merkez, ayrıca erdek gönen ve beldeleri ile birlikte kabaca 250.000 kişiye hitap ediyor denebilir. o açıdan sanırım işler ortalama olarak mükemmel olmasa da fena değil.

3 katlı, ne çok büyük, ne de çok küçük bir yer. food court'ta eksikliğini hissettiğim tek şet kentucky fried chicken.(zaten bandırma'da yok.) sineması 6 salon(bkz: cinefora) büyüklükleri yeterli. onun dışında markalar olarak çok fazla şey beklemeyin.

bu avm'nin ve bandırma'nın en büyük eksiği kfc olmamasıdır arkadaşlar. hot wings yapamıyoruz ya.
    (bkz: kentucky fried chicken)
  • 29 ekim 2011'de açılmış bulunan alışveriş merkezi. ezikliğimden midir bilemiyorum böyle yeni şeylere hemen atlayamıyorum. aslında merak ediyorum ama biraz insnaların ilgisi azalsın diye bekliyorum. mesela bizim buraya deniz kenarına acayip dandik bir köprü yapmışlardı. ilk zamanlar herkes yolunu değiştirip o köprüden gecerdi. ama her geçende de "ulan ben altı yaşından beri köprüden geçiyorum" havası vardı. ben o köprüden de geçmemiştim uzun bir süre. biraz eskisin diye beklemiştim.
  • bandırmalıların en sonunda kırdığı avm'dir.
    http://www.bandirmahaber.net/…avm-de-gorunmez-kaza/
  • bandırma halkı tarafınca kipa olarak adlandırılan alışveriş merkezi. toplu taşımada sıkça kipa olarak duyulur.
  • liman bandırma mı? bandırma içerisinde buraya "liman bandırma" diyen tek bir kişi yoktur.

azınlık; liman avm
    çoğunluk ; kipa
  • bandırmada şu an yapımına devam edilen ve 2011 sonbaharında açılması beklenen avm.
  • 2011 eylül ayı sonunda açılması planlanan bölgenin ilk avm sidir. toplam 60000 m2 kapalı alana sahip olup 55 adet mağazadan oluşmaktadır.

http://www.limanavm.com.tr/
  • kitapçıya bakayım dersin kuytu köşede bir kitapçısı vardır onu da zor bulursun.
    karşısında david people vardır. soft drink olsun kokteyl olsun bari oraya gideyim dersin içinde çocuk parkı vardır.
    bandırma'da adam gibi eğlenecek kafa dinleyecek yer yok.

tek artısı içindeki kipa ve girişindeki mado.
  • içerisindeki sinema salonu güzel olmakla beraber gösterdikleri yabancı filmler genellikle dublaj oluyor. özellikle 3 boyutlu olanlar. tomb raider’ı izledik bir şekilde ama avengers’ı izlemek istemiyorum dublaj.
  • 2012 yılbaşı için dışı pek güzel süslenen avm. bir daha öylesi olmadı.
hesabın var mı? giriş yap