• yilda cikolata tuketimi sadece 5-10 gr olan bana bile kol kadar paketi yedirebilen nefis sey..tum findikli olcak bi de orghh..
  • dünyanın en güzel çikolatalarını yapan isviçreli firma... özellikle açik mavi ambalajlı, içinde alti tane büyük findikli, ülker'in king top'larinin aşmış'ı olan bir olayi vardir ki süferdir, nefistir, bütün sene boyunca yenilse bile bıkılmaz...

yillar sonra keşfedilen çocukluk aşkı: lindt fioretto
  • kocaman teneke kutularda alinir. kullanma klavuzu acilir. kagittakiyle match ederek yenir. tongaya dusmemek lazimdir. (bkz: inaf) (bkz: cherry)
    (bkz: iyk)
  • cresta sı çok güzel
  • swiss thinleri yerken o çıtırt sesiyle bir hoş oluyor insan ve yoğun çikolota yerine böyle ağıza yayılan süper bir tad geliyo ki çok güzel.
  • yurtdisina cikacaklardan ilk istenen tuketim maddesi..

findikli ve uzumlusunun hastasiyim..
  • bitter swiss thin'leri herkesin harcı olmayan, 70% kakao muhteviyatı ile sütlü çikolataya alışmış bünyelere zarar verebilen, "abi zaten isviçre'den ya saat ya çakı ya da çikolata alınır" sözünü sonuna kadar pekiştiren, sonsuz leziz tüketim maddelerinin üreticisi...
  • zambo bulamadigim zaman yedigim sey.
  • portakalli swiss thins modelinden yememis olan insanlarin kesinlikle dunya, yasam, evren, vs gibi konularda konusmamasi gerekir. zira cok sey kacirmislardir ve bu eksikleri gercekten buyuk bir eksiktir.
  • çok şirin tasarlanmış gugum içindeki cikolataları da harikadır..

bu dünyaca ünlü firmanın ayrıntılı bilgi ve ürünleri için :

http://www.lindt.com/
hesabın var mı? giriş yap