• tam turkce tercumesi ile ate$ hatti
    yani ilerleyen mermi hizasi
    orada bulunmak istemezsiniz eminim

bir de film vardi galiba 'in the line of fire ' deyu
  • 6:28 süren hüzün dolu bir şarkı.. bayan vokaller de gayet vurucudur bu şarkıda.. albümün üçüncü sırasında yer almakta..
  • (bkz: lake of fire)
  • 2005 çıkışlı planetary confinement albümünden bir antimatter şaheseri..

face the panic of today
    breaking barriers from yesterday
    i fell into the line of fire
    i broke down in the line of fire
    shattered past, and future fears
    take a moment far away from here
    cut the strings and fly away
    cut the strings and fly away
    taste the hell you put us through
    grace the heavens i could promise you
    take a hand in the line of fire
    make a stand behind the wire
  • antimatter tarafından yaratılmış, müziği şu şekilde olan vurucu ve o ince çizgiyi çok naifçe el almış bir şarkıdır.
  • breaking bad'in final fragmanında arkaplanda çalan şarkıdır. finalden bir önceki bölümün sonunda çalarak bütün sezonların gözümün önünde bir film şeridi gibi akmasını sağlamış ve tarifi imkansız duygulara sebebiyet vermiştir. güzel şarkı vesselam. fragmana da çok yakışmış.
  • --- spoiler ---

bir şarkıyla breaking bad'in 5 dakikalık özetini izlemek isteyenlere gelsin.

--- spoiler ---
  • bu şarkıyı her dinleyişimde breaking bad'in 5. sezon 16. bölümü yani finalinin fragmanı aklıma geliyor. hele ortasında walter white'ın haykırışı; "what the hell wrong with you?! we are family!" diyişi... tüylerim yine diken diken oldu bak.

özlüyoruz be seni breaking bad, walter white...
  • bu şarkıyı ne zaman dinlesem kendimi büyük bir sırt çantasıyla yollarda hayal ediyorum. belki insanın en büyük isteklerini açığa çıkarmayı başarabilen bir müziğe sahiptir.

teşekkürler breaking bad.
  • sadece bir trailer müziği olmaktan öte bir şey bu şarkı. shuffle'da gelince hemen geçmeye çalışıyordum aylardır, çünkü beni gaza getirmesinden korkuyordum.

dün vazgeçtim direnmekten, sonuna kadar dinledim ve breaking bad'in ilk bölümünü açarken buldum kendimi.

değişik bir yan etkisi var cidden bünye üzerinde.
hesabın var mı? giriş yap