• dilimi damağımı kuruttu iki günde. suya yüklensemde mafiş geçmiyor.
    bırakmayı düşünüyorum dudaklarım geçmiş zamanda bir roma yelkenlisinde kürek forsası olan suya hasret bedbaht ben-hur'unki gibi çatladı. gerçi onun imdadına hz isa yetisiyordu.

neyse

cool mint'a haksızlık etmişim. o bunun yanında yazın sıcağının altında tarla tapan işleri arasında içilen köpüklü soğuk ayran ayarındaymış da ben bilememişim.
  • bir haftada dişleri beyazlattığı tarafımca gözlemlenmiştir. ama tabii ki alkollü olanı. zararlı bakteri ölsün diye kullanıyoruz bunu. yoksa zemzem çalkalardık.

o 30 saniye ağlatıp hayatı sorgulatıyor. o da bambaşka bir kafa zaten.
  • cool mint versusunda cool mint'in elini verecek morumsu yakışıklı. kullanım sonrası yaptığı ağız kuruluğu bana keyif veriyor... diğer listerine ürünlerinin aksine "ağzını iç dış yıkadım kardeşim al bu da anahtarın" hissiyatı ile göz doldurur.*

kişiye göre değişen bir süre eşiği var, o eşikten sonra isteseniz de yakmıyor zaten... dolayısıyla kullanım talimatında yazan 30 saniye süresi gözetilmemesi kanaatindeyim.
  • naftalin tadı alıyorum ben bundan.
  • 500 ml'lik şişesiyle satışa sunulan, morumsu bir renge sahip ağız bakım suyu. nane aroması ihtiva eden bu ürün aynı zamanda 6 etkiye sahip olduğunu iddia ederek 'total care' ünvanına kavuşur. bu altı etki ise bilindik ağız bakım suyu iddialarından çok fark taşımaz. fırçalama ile ulaşılamayan alanlar, diş etlerinin sağlıklı kalması, çürümeye karşı önlem ve tartar oluşumunu engelleme vs.
    bunun yanında keskin bir aromaya sahip olması nedeniyle her bünye tarafından kullanılamayabilir.
  • gözlerden yaş getirir.
  • esansiyel yağ özleri, florür ve çinko klorür içeren bir ağız bakım ürünüdür.

esansiyel yağlar; timol, ökaliptol, mentol, metil salisilat
    çinko klorür; tartar oluşumunu önler ve dişlerin doğal beyazlığını korur.
    florür; diş minesini güçlendirir.

ayrıca "6 etki 1 arada" şeklinde pazarlanmaktadır;

1- fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır..
    2- plağı azaltır ve önler..
    3- diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar..
    4- dişleri güçlendirir..
    5- dişlerin doğal beyazlığını korur..
    6- nane aromasıyla nefesinizi tazeler..

http://i.hizliresim.com/1l2eyy.png
  • mor olanı yani alkollüsü, ağzın içine ediyor epey yakıyor ama bu pandemi döneminde ideali o bence...
  • o kadar acı bir ağız gargarası, kelimelerle anlatmak imkansız gibi bir şey. bir süre sonra zevk almaya başladım ağzımın içinin yanmasından. mazoşist miyim diye düşündürecek tarzda bir ürün. ama kullandıktan sonra ağzınızı gerçekten temiz hissediyorsunuz. tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap