şükela:  tümü | bugün
  • yine içi su dolu baloncuklarımızı toplayarak büyüdüğümüz fakat yalnızca büyümekle kalmayıp, ritm bazlı boss düellolarına girdiğimiz farklı nesnelerin içine doluşarak daha sert, daha hızlı, daha esnek vs. özellikler kazanabildiğimiz kısacası ilk versiyonuna nazaran daha dolu bir oyun olmuş. sony'nin namco (katamari), ubisoft (prince of persia) gibi şirketlerle giriştiği rekabet nelere kadir...
  • türkiye2de d&r ve bilimum medya marketlerinde 70-80 ytl bir fiyat ile satışa sunulan, sendit.com ve benzeri sitelerden ise nakliye dahil 45-50 ytl'ye temin edilebilir şukela.
  • ilk loco roco'nun mükemmel eğlencesi üzerine biraz patapon ritmleri biraz da ekstralar eklenince ortaya çıkan daha da mükemmel oyun. şarkıların şuursuz mutluluk yaratma etkisi ve oyun dünyalarındaki yaratıcılıklar devam ediyor. geçişlerdeki kazı yapan loco'nun mui mui şeklindeki uyuma efektine özellikle hastayım. ilk loco roco zaten yeteri kadar bağımlılık yaratmıştı. japon sonyciler şimdi işi seriye bağlarlarsa uzun yıllar psp'yi elden düşürmemize sebep olacaklar.
  • şimdiye kadar oynadığım oyunlar içerisinde en absürd ama en zevkli ve eğlenceli olanı. psp'nin şarjınj bu oyunla bir oturuşta bitiriyorum, oynamalara doyamadım. ayrıca keranacı balonlar çok şekerler.*
  • 10 küsür sene önce psp’de ilk oyunu ve bunu deli gibi oynardım. psn’de retro game indirimi sayesinde ps4 portunun da olduğunu görmemle direkt aldım ve çok fena anılarım depreşti. hala çok güzel ve büyük ekranda oynamanın keyfi de ayrı. ayrıca oyun menüleri psp arayüzünde, fontlar falan. ps4’ün içinde gizli bir psp emülatörü olabilir sanki? neyse fanları varsa kaçırmayın, 36tl falan şu anda.