• logitech'in 20 liraya bulunabilecek notebook faresi. tam bir fiyat performans ürünü olup stok pili 1 yıldan fazla gitmektedir.
  • piyasada 25 liradan aşağı bulmak biraz güç. bu hafta(eğer bir hafta dayanırsa stoklar) bim'de 19,99 tl karşılığında satın alınabiliyor. ben aldım güzel oldu.
  • 2-3 aydır almaya çalıştığım ancak inadıma yenik düşüp alamadığım mouse.
    kız arkadaşıma almıştık zamanında tabi bir seneden fazla süre ben kullandım bayağı hoşuma gitti her açıdan. 2-3 ay önce geri verdim alırım kendime bir tane diye. 25tl civarındaydı fiyatı. acelesi yok bugün alırım yarın alırım derken bimeks fiyatı 38tl şu an. görünce kafayı yedim zaten. iki hafta önce haftasonu indirimiyle 20tlye düşmüştü cebimdeki son parayı vermek istemedim şimdi de o kadar para vermek koyuyor. küçük mouse kullanmaktan parmaklarım da kasılmaktan bir hal oldu ama inat ettim 20tlye düşmezse almayacağım. sıkı takipteyim.
  • zamanında bimeksin 20 tl indiriminden almıştım 1 yıl önce falan. durduk yere usb alıcısı bozuldu. aynısına bugün 30 tl vermek çok koydu. f/p olarak bulunabilecek en güzel mousetur. pili hayvan gibi gider.
  • 25 tl'ye aldığım mükemmel pil performansı olan kablosuz fare.
    bugün teklemeye başlayınca satın aldığım tarihe baktım 12.08.2013, yani tam 8,5 ay olmuş.
    üstündeki pil de öyle duracell falan değil, içinden çıkan promosyon pil. pili çıkarıp yeniden taktım ve çalışmaya devam etti. bu gidişle 1 yılı dolduracak.
  • şuana kadar kullandığım en dayanıklı ve ekonomik mouse. microsoft'un 3000 ve 5000 modelini de kullandım, logitech'in şuanda modelini hatırlayamadığım bir modelini de kullandım; özellikle microsoftlarda pil ömründen yana çok çektim ve bende klasik orta butona tıklama sorunuyla hepsinde karşılaştım. bilenler kullanıyordur, orta butona basınca yeni sekme açıyor, autocad'de işe yarıyor vs. bence bir mousun en dayanıksız yeri orası ve 50 tl gibi bir rakama aldığım microsoft 5000'e göre çok daha iyiydi logitech m185. malzemesi dandik, eyvallah ama kesinlikle ölmüyor. duvara fırlattığım oldu, pil kapağı çıktı ama canavar gibi çalışıyor hala. özellikle de pil tasarrufu konusunda müthiş. bim'den 19.90 tl iken 5 adet aldım, 1.5 sene sonra daha pili bitmeden orta tuşu bozuldu. benim bu tuşu bozmam için 1.5 sene süre mükemmel bir süre. microsoft mouse 3000'i 5 ayda dağıtmıştım.
  • logitech unifying software ile başka logitech nano receiver kullanan cihazlarla takım yapılabiliyor. olur da alıcısı bozulursa çöpe atmak yerine klavye ile bağlayıp kullanılma devam edilebilir.
  • logitech'in bim için ürettiği faredir. aktüel ürün olarak her üç ayda bir 20 liraya, her altı ayda bir de 50 liraya kablosuz klavye+mouse seti olarak gelir.
  • 38 liraya aldım bimeksten. adaletten bahsetmeyelim istersen.
  • lazeri alışılagelmişin dışında kırmızı değildir.
hesabın var mı? giriş yap