• hemen kurudugu icin bana cok nemlendiriyormus gibi gelmeyen urun.

not: karma cilt
  • o kadar iğrenç bir ürün ki bitsin diye bacağıma nemlendirici olarak sürüyorum.

bu arada "aleo vera suyu" olarak pazarlanan bir şeyin bildiğin likit yapıda bir nemlendirici olması ve bu şekilde pazarlanması akıl alır gibi değil.

sprey formunda "su" sanarak sipariş etmiştim sahiden de.
  • çekilen çileler neticesinde götü kararmış hanımların anal bleaching amaçlı satın aldıkları nane. göte nem terapisi denince akla, tamam şimdi buldum, hemen onun adı gelir, aloe vera vera vera.
  • çok güzel makyaj bazı oluyor
  • ilk başta çok mesafeli yaklaşmıştım ama dayanamadım ve aldım. çoook güzel gece sürüyorum sabah bebek gibi uyanıyorım. yumuşacık bir his veriyor ve oldukça da bereketli bir ürün. paketi büyük.
  • tenim oldukça beyaz ve sivilce derdim yok. yaklaşık bir aydır duş sonrası ve her sabah yüzümü bununla nemlendiriyorum. ve çok iyi geldi. yüzümü sevesim geliyor. hem nem dengesini sağladı hemde tertemiz görünüm elde ettim. normalde kozmetik ürünlerine mesafeliyim ve makyajı sevmem ama kendisini sürmeden edemiyorum. zaten makyaj ürünü de değil ya, ama baz olarak iyi gidiyor.
hesabın var mı? giriş yap