• bu yılki kurbanımızı allah’ın izni ile bağışladığımız kurum. allah kabul etsin, yavrularımıza da acil şifalar versin.
  • lösev için gönüllü olarak 2-3 organizasyonda yer almış birisi olarak tamamen duygu sömürüsüne odaklı reklamları beni gerçekten kötü hissettiriyor. çok yazık.
  • bağiş yapmayi düşündüğüm kurum. güvenilirliği ile ilgili bilgi verecekler yesillendirebilir mi ? yurtdisinda yaşiyorum gidip ziyaret etmem de pek mümkün değil. ama hep iyi duyumlar aldim. memlekette neye güvensek şaşirmiş durumdayiz.
  • lösev gönüllüsü olarak, kesinlikle rahatça bağışta bulunabilirsiniz.
  • gönüllü üyesi olduğum kurum. ancak anlamadığım bir nokta var. kan arama duyurularında “son bir yıl içinde diş tedavisi yaptırmamış olanlar” kriteri mevcut. bunun nedenini bilmiyorum ancak bu kriter nedeniyle kan vermek için başvuru yapamıyorum. üstelik sıfır pozitif kan grubuna sahibim ki en çok aranan kan gruplarından biri. her yıl en az bir kere diş tedavisi oluyorum. bu konuya açıklık getirecek bir yazar arkadaşım olursa mutlu olurum. belki benim durumumda olanlar da vardır.
  • sosyal medya hesabında şöyle bir duyurusu bulunan , kanser hastası çocuklara umut olan kurum.

"2-8 kasım lösemili çocuklar haftası'nda farkındalık yaratmak için, hadi sende
    2 kasım'da maskeni tak ve fotoğrafını @losev1998 etiketi ile paylaş.
    çocuklarımıza umut ol.."
  • 2-8 kasım lösemili çocuklar haftasında farkındalık yaratmak için maskenizi takıp çektiğiniz fotoğrafı @losev1998 etiketi ile paylaşarak çocuklarımıza umut olabilirsiniz.

tanım: lösemili çocuklar vakfı.

“öyle bir ölsem
    öyle bir ölsem çocuklar
    size hiç ölüm kalmasa” aziz nesin
  • canım kardeşim filmini mutlu sonla bitiren vakıf. canımkardeşimlösev
    iyi ki var.
  • herkesin elinden geldiğince yardım etmesi gereken kurum. hepimizin farkında olmadığı ya da farkında olmak istemediği öyle hayatlar var ki... dilerim çocukların yüzü hep gülsün
  • canım kardeşim filmini izledim ve ağlamaktan ekranı göremiyorum. helal olsun, inşallah tez zamanda %100'e çıkarırlar tedavi başarısını.
hesabın var mı? giriş yap