• oldukça başarılı bir kampanya filmi. tam isabet ne yaptıklarını anlatıyor. buna duygulanmayan siktirsin gitsin.

işte o video
  • çok çarpıcı olmuş. tebrik ederim. lösev’e bağış yapalım. yapacağınız bağışlarla ilaç alınmıyor.

hastalık süreci aileleri çok yıpratıyor. hastane bahçesinde yatan anne babalar var. bu süreçte çoğu işten atılıyor.

nispeten durumu iyi olanlar evi arabayı satıyor ama pil bitiyor bir süre sonra. yaptığınız yardımın en temel insani ihtiyaçlar için kullanıldığından emin olabilirsiniz.

edit: örnek de vereyim. çocuk 9 yaşında. hasteneye haftada 1 kez gitmesi gerekiyor. ama baba işten çıkarılmış ceplerinde 5 lira yok. önce yakın çevre gidiş gelişi karşılıyor. ama onların da yapacağı yardım bitiyor. aile fakir çevre fakir. ev hastane arası 120 km. ama çocuk kesinlikle otobüse binemez. zaten bağışıklık çok kötü durumda. ne lazım. bir araba. taksiyle gidip gelseler dünyanın parası. arabası olan bir tanıdık bulunuyor ama onun da yakıtı gidip gelirken harcanan para. çok zor arkadaşlar anlamanız güç olabilir bu durumu ama olmayınca olmuyor işte. çocuk bu anlamaz da bazı şeyleri. canım öğrencim r...(9) kurtulacağı günü bekliyor şimdi. allah tüm bağışçılardan razı olsun.
  • küçük çocuklara umut ışığı olmakla beraber biz 90’lar kuşağının çocukluk kahramanlarına bir selam çakmış, onları ne kadar özlediğimizi hatırlatmıştır.
  • gerçekten başarılı bir reklam fakat halkımız ne kadar bilinçli ki durumu anlasınlar en egitimlisi bile ilik örneği vermekten korkuyorken.
  • "bu ülkede güzel şeylerde bazen oluyor." dedirtmiştir.
  • herkesin izlemesi gereken, yıllardır içimizdeki o hüzünü sonunda gidermiş olan şahane bir video olmuş. izleyelim, izletelim ve bağış yapalım.
  • hayatım boyunca müziğini bile duymaya dayanamadığım, izleyemediğim bir filmin böyle sonuçlanma düşüncesi bile içimi rahatlattı. lösemi bir deprem gibi hayatımıza girip bizi darmadağın etmeden önce bu kadar farkında değildim ama şimdi anlıyorum ki iyi ki lösev var. iyi ki üstün ezer gibi bir doktorumuz var. reklam ise dahiyane, yine ağlatıyor biraz ama dikkatli olun. *
  • tek kelimeyle muhteşem yapmışlar! öfke nefret kızgınlık dışında ki duyguları ülke olarak yaşamaya ihtiyacımızın olduğunu bu video bir kez daha bizlere göstermiş oldu.
    ekşiciler! ayda yılda bir kez işe yarayın! bir boka yaramayan başlıklara binlerce entry girip gündem yapıyorsunuz bağış bunu gündemde tutalım ve bağış yapalımda bir işe yarayalım...

edit: beni hayal kırıklığına uğratmadınız ekşiciler! gidin "sıçarken boku patlatan osuruk" başlığına entry girin, düşünce dünyanız daha da genişler...
  • dünyanın en güzel dram filminden dünyanın en hüzünlü ama ümitvar farkındalık videosu çıkmış. sabah sabah yüreğimiz dağlandı.
  • lösev türkiye'deki en düzgün çalışan kurumlardan biri. böyle düzgün kurumlara bağış yapalım ki insanlara umut olmaya devam etsinler.
hesabın var mı? giriş yap