• 24 nisan'da yayinlanacak other lives'in yeni albumu for their love'in habercisi.

https://www.youtube.com/watch?v=psuwqtlju18
  • yolda dinlemelik playlistler vardır ya hani, o yolu çekilir kılar. bu şarkı da benim listedekilerden biri. söylemesi other lives'dan, sözleri kopi peyst etmesi benden...

i'm on an exit out, no you won't see me this time
    i'm in and out of love but you know i can find it
    i'm gonna let you go, no you won't see me around
    see i didn't want it then and i don't want it now

ah it's a lost day, man, for the newborn seeker
    see, i'm a natural kind and you won't find what you like
    now it's the last amen for the newborn seeker

let me know you're real
    let me know you're real

i don't mess around, no you won't see me in time
    it's a death-defying act, you won't believe
    it's a lost day, man, for the newborn seeker

let me know you're real
    let me know you're real

ah it's a lost day, man, for the newborn seeker
    now it's the last amen for the newborn seeker
  • bu çok muazzam bir parça. hani other lives'in yaptığı birçok parça enstrümantal anlamda muazzam, ilmek ilmek örülmüş, orkestra gibi, her bir desen diğerlerine uyum sağlayarak bir nokta öteye taşıyor ama bu şarkı inişlerı, çıkışları, yaşattığı duygu ve yükselmeyle de çok başka yerlere götürüyor insanı.
    burada hakkında bu kadar az yazılmasını büyük şokla karşılıyorum.

ne zaman playlistte denk gelse o gün bu şarkıyla biter. öyle için ne çekiyor.
  • ekşi sözlük ahalisinin ne kadar yıkık bir grup olduğunu bu şarkının sadece 3 entrysi olmasından anlayabiliriz. son zamanlarda keşfettiğim en iyi şarkı. sadece 3 dakika sürmesi çok üzücü. loop'a alınan, ebesi bellenene kadar dinlenilen, sonra da yıllar sonra beklenmedik bir şekilde playlistte karşınıza çıkıp kendini tekar hatırlatacak şarkılardan.

ben genelde kliple birlikte tüketiyorum. şarkıyı dinleyince 55 kişilik bir orkestra yapmış zannediyorsunuz. her yerden bir enstrüman sesi geliyor ve hepsi birbiriyle acayip uyumlu. çok iyi şarkı.
  • yeni saplantım. hem atmosferik, hem karanlık, hem de keyifli.
hesabın var mı? giriş yap