• adam virolog.

mehmet ceyhan'a inananlar bu adamın söylediklerine safsata demişler. şaka gibi. işin uzmanına diil de işin uzmanı olmayan birine biat etmeyi tercih ediyorlar.

yerinizi de bilmiyorsunuz. bilime güveniyorsanız herhangi bir hekime diil de virologa inanıp itimat etmeniz gerekiyor şu süreçte. işin uzmanları onlar çünkü.
  • ekşisözlüğün nası bi cahil yuvası olduğunu bu adamın başlığından görebilirsiniz. kendisi nobel ödülü almış ve aşıyla ilgili açıklamalarına rağmen bir sayfa bile entry girilmemiş. adam virüsü aşı olanların mutasyona uğrattığını ve kendisinin aşı olmayacağını belirtiyor. ama burdaki bilim adına konuştuğunu iddaa eden mutantlar sayfalarca aşı olmayanlara saldırarak mutasyon yarattıklarını öne sürüyor. tabii hiv in kaşifi nobel ödüllü birinden iyi biliyordur hepsi mutlaka, bu adam ya bunaktır ya salak veya bill gates bize çip takacak diye korkuyordur.
  • --- spoiler ---

bilime bir şeyler katmış dediği de hiv virüsünü bulması
    --- spoiler ---

(bkz: ne var ben de bulurdum)

yahu "adam son zamanlarda iyice bunamıştı" diyenleri bir yere kadar anlıyorum da "bilime bir şeyler katmış dediği de hiv virüsünü bulması." nedir arkadaş? bu buluşu küçümseyebilecek kadar ne katkın oldu bilim dünyasına?
  • ekşi ahalisine göre cahildir *
  • az sayıda ve sayıları giderek azalan gerçek bilim adamlarından biriydi
    modern diye tabir edilen bildiğiniz batı tıbbının dışına çıktığı için neredeyse afaroz edilmesine rağmen insanlığı bugünkü sağlık politikaları,ilaçlar, aşılar ve kovit konusunda aydınlatmaya çalıştı.

tabiki bir tv bilimcisi, ekran ekran dolaşan bir zerzavat olmadığı için buradaki çoğunluk için pek bir şey ifade etmez biliyorum ama yinede tekrar edelim hiv virüsünu bulan ve nobel ödülü almış bir bilim adamıydı
    bugün vefat etmiştir

umarım gittiği yerde huzurludur
  • bilime bir şeyler katmış dediği de hiv virüsünü bulması. ayrıca bu adama aşı karşıtı demek düpedüz ben iflah olmaz bir beyinsizim demek. o değil de, şu son iki yılda aşıtaparlık kadar aptalca bir şey görmedim.
  • yaşayan en önemli viroloji uzmanıydı. hiv virüsünü keşfederek 2008 de nobel tıp ödülü kazanmıştı. covid pandemisi ve aşı konusunda satın alınamamış ve gerçekleri söyleyen insanlardan biriydi. toprağı bol olsun.

aşılanmamış insanlar insanlığın koruyucularıdır.

luc montagnier
  • kendisi hiv virüsünü keşfeden, nobel ödüllü bir uzmandı. evet uzmandı ve artık vefat etti. sizin kötülediğiniz luc montagnier, her gün tv lerde profum diye gezen bütün uzmanları toplasanız, montagnier'in aldığı atiflarin % 2 sini dahi alamaz.
  • 2008 nobel tıp ödülü sahibi profesör luc montagnier, 8 şubat 2022'de çocuklarının yanında huzur içinde vefat etti.
    18 ağustos 1932 - 8 şubat 2022
    kaynak

"çocuklarının yanında" vurgusu yapılmış.
    en son "üçüncü dozu alanlarınız gidip aıds testi yaptırsın. sonuç sizi şaşırtabilir. sonra hükümeti dava edin". demişti.

insanları uyarmak için çabaladı.

huzur içinde uyusun...

aşılanmayan insanlığı kurtaracak*

bir gün insanlığı kimin kurtaracağı , özellikle aşılanmamış olanların elinde. sadece aşısız olanlar aşılıları kurtarabilecek.
  • kendisi insanlığı çok ciddi bir şekilde aşı konusunda uyarmış, fakat vefat ettiği söylenen virolog.

umarım bir gün değeri ortaya çıktığında çok geç olmaz. niceleri gitti.

keza; (bkz: oktay sinanoğlu)
hesabın var mı? giriş yap