• ilk baştaki nba muhabeti süperdi. bunun dışında bi daredevil değil. ama dadmin eyleyici..
  • ilk bölümünü izledim. neydi şimdi bu dedim bölüm sonunda. çok az aksiyon vardı, orjini de anlatılmadı. dizide ne kendinize yakın bulup favoriniz olacak biri var, ne de karakterler öyle çok etkili. ilk bölüm olarak neden böyle bir şey çekmişler cidden hiç anlamadım.

tabi bu düşüncelerim ilk bölüm için. ileriki bölümlerde güzelleşir umarım. daredevil ve jessica jones'u severek izlemiştim ama aynı etkiyi ilk bölümde yakalayamadım.
  • 2. bölüm daha iyiydi.

--- spoiler ---

berber dayıyla olan muhabbeti bayıyordu beni. ölmesi iyi oldu o açıdan. luke'un hırslanması falan da iyi. turk'un "hell's kitchen daha güvenli" deyip daredevil'a selam çakması güzeldi. adamın çatıdan aşağı düşme sahnesi de çok iyi çekilmişti.

--- spoiler ---

luke'un sonraki bölümde pasifliğini üstünden atıp kendisini göstermesini bekliyorum artık.
    ayrıca dizide karakter azlığı/yetersizliği var gibi hissediyorum.
  • ana karakterin ** acayip delikanlı olduğu dizi. yalnız şunu anlamadım, bu dizi jessica jones dizisinden zaman olarak ilerde mi yoksa geride mi?

edit:

--- spoiler ---

sonrası imiş. 5. bölümde açığa çıkıyor.

--- spoiler ---
  • 3. bölüm öncekilerden çok daha iyiydi. bazı ters köşeler saşırttı bu bölümde. harlem'in insanlarının birbirini kollaması dizideki güzel şeylerden biri. dizi yükselerek devam ediyor.
  • --- 1x4 spoiler ---

4. bölümde hiçbir olay olmadı desek yeridir. tabi bu olumsuz anlamda değil. flashbackler ile luke cage'in orjinini görmüş olduk. tüm bölümü buna ayırmaları güzel olmuş. o klasik saç ve kıyafetiyle görmek sevindirdi beni.

--- spoiler ---
  • dizisi şöyle tanımlanabilir :
    '' birader luke cage demişsin fakat bu bildiğin afroamerican yılmaz güney ''

edit büdüt: 11 bölüm zor dayandım, sezon ortası inanılmaz saçma bir şekilde dizinin öyküsü yön değiştiriyor , jessica jones mu daha kötü yoksa luke cage mi diye düşünürseniz en azından
    jessica jones u david tennant ın yüzü suyu hürmetine izliyorduk,
    netice olarak şimdilik kazanan daredevil.
  • az önce 5. bölümü bitirdim. yani öyle muhteşem olduğunu söyliyemem lakin iyi ve mütevazı karakterleri sevmişimdir hep. dolayısıyla izliyorum.
  • --- spoiler s01e04 ---

benim için bu bölümün olayı eski dostumuz, oz hapishanesinden namı değer poet'i görmekti.
    adam yaşlanmış beyler. hareketler desen aynı, hafif yaylanarak yürüme olsun, elini arada bir burnuna götürmesi falan ahah lan çok iyiydi.

ayrıca luke cage'in dönüşüm hikayesi biraz tırt olmuş. her şeye rağmen o klasik sarılı gömlek, kafa ve kollardaki metallerle seyircinin karşısına çıkması da iyi oldu.

--- s01e04 ---
  • ''daredevil başlasa da izlesek'' dedirtmiştir. o derece vasat.
hesabın var mı? giriş yap