• yıllar sonra ahmet çakar'ın teşvik primi aldığını tweetleyeceği oyuncu.
  • bugün elinden geleni yaparak polonya'yı devireceğine eminim, eğer yapabiliyorsa 58 sayı farkı da çeksin ona da razıyız. zaten bizim yenildiğimiz takıma 58 sayı fark yapabiliyorsa sonraki turu çoktan hak etmiş demektir.

(bkz: alo deng ben ömer)
  • "gruptan çıkar bizi götümüzden sik bizi" tezahüratlarımı iletmek istediğim basketbolcu. hadi ulan!
  • maç sonrası aykut kocaman'ın "hiç iddiası yokken kendini bu kadar paralaması manidar, irdelenmeli" dediği topçu. yani basketbolla alakası olsa derdi. bu kafada kendisi.

sana geliyorum zamanın ötesi, mucks.

not: luol'cum, yazdıklarımı anlamıyorsun, özet geçiyorum, im going "beyond time". oyy, fena.
  • 2011 yılının ne kadar gerçek üstü bir yıl olduğunu gösteren son haber..bundan 6 ay önce birine gidip de aziz yıldırım'ı, tayfur havutçu'yu, serdal adalı'yı vs.yi tutuklayacaklar, ligdeki takımların üçte birinin şikeye karıştığı ortaya çıkacak, nba patlayacak deron williams bjk'ye gelecek falan deseniz heralde size götüyle gülerlerdi.

http://www.ntvspor.net/…esiktasta-luol-deng-sesleri
  • yeni milli kahramanımız.

kendisini şiddetle ve derhal türk olmaya davet ediyorum!..

(bkz: türk gibi güçlü)

olm adam röportajda bizimkilerden bahsediyo lan! onlar yakın arkadaşlarım. artık iyiliğimi geri öderler falan diyo.

gurban olam...
  • -iddialarının olmadıkları bir maça bu kadar asılmasına anlam veremiyorum. sanki şampiyon olacaklar.kesin bişey var bence.

dostlar kıraathanesi kadıköy 2006
  • an itibariyle ntvspor'daki röportajında, türkiye'nin mj'yi dediği hidayet türkoğlu ve takım arkadaşı ömer aşık'tan teşvik beklediğini beyan etmiş (anasının ak sütü gibi helal :) ) müthiş atlet. bence hido ve ömo'nun (olmadı gibi) ona, maddi manevi laayy laay loy türk desteğini göstermeleri gerek.
  • "bu takımı ıı ııgh" sloganını çürütmüş adamdır. adam tek başına iki takımı kazandırdı. o derece.
hesabın var mı? giriş yap