• http://hizliresim.com/za7y3d
    ışte bu da bu geceki çıkardığı marifeti
    harf israfına lüzum yok herşey nasıl da bir varlık olduğunu ortaya çıkarıyor. adam sopa ile köpek dövüyor bu ise milletin anasına laf söylüyor.

edit: burda en az iki kişi senin annesine ağır küfrettiğini söylüyor . keşke mahkemeye versen de kolayca senin kim olduğunu bulsak sadece iki kişiye karşı işlediğin suç ile sadece küfürün ile 6 ay hapis cezası alırsın + gönderdiğin mesaj ile gecenin 3 ünde ard arda mesajlar atarak huzurumu ve sükünetimi bozdun beni rahatsız ettin+ görüş ve düşüncemi paylaştığım için bana ağır hakaretler savurarak sözel şiddet ile düşünce özgürlüğümü kısıtlamaya çalıştın beni korkutup sindirmeye çalıştın. hiç tanımadığın hiç de seni ilgilendirmeyen umuma açılmış hakeret ve şiddet unsuru içermeyen bir yorum yapmış birine (hiç tanımadığın özel hiç bir şey paylaşamayacağın birisine ) sana mesaj atmamış sana cevap yazmamış seninle hiç bir iletişim kurmamış birinin annesine ağır küfürler yağdırmanı özel hayatının gizliliği kabul ederek umarsız ve zavallı dünyanda kalmaya devam et. özel hayatım vs. vs.vs. sanırsın mail adresine girdik mesajlarını çaldık. çok özeldi madem kendine saklasaydın küfürlerini. özür bile dilemedin zerrece pişmanlık da duymuyorsun marifetin ilan edilince neden rahatsız oluyorsun ki...
    bi de neymiş hayır kampanyası başlatmış ondan karalanmaya çalışılıyormuş... hangi yorum üzerine o mesajları attığın resimde yazıyor numarası otomatik olarak çıkmış. evet mi diyorsun hayır mı diyorsun zerre kadar umrumda değil. durduk yere gelip hakaretler küfürler saydır sonra da özel hayatım ....

sırf başka annelerin evlatlarına bu lafları söyleyeme diye sırf başkalarına dil uzatama diye toplum yararına bu resmi de burda ibreti alem olsun diye bırakıyorum.
  • ağzı bozuk, ilkokullu olduğunu tahmin ettiğim, survivor izleyen bir adet ezik. kendisiyle muhatap olmanız bile iq'nuzu düşüreceğinden tarafımca tavsiye edilmemektedir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • klavye delikanlısı. buyuk ihtimalle fiziksel yaşı küçük, akıl yaşı daha da küçük bu şahsın, özel mesaj yoluyla ettiği küfürler sozluk yönetimince pek sallanmiyor sanirsam.

suç bu kişide degil, bunun gibileri hala yazar yapanlarda.

1 yıl sonra gelen edit: sözlük yönetimi nihayet şutlamış :)
  • babası yaşındaki insanlara bile hakaret edebilen aile terbiyesi almamış tipik bir çomar. memleketin bu halde olmasının nedeninin tipik bir yansıması.
  • habire bana beddua içerikli msj gönderen garip yazar.

beddua etmek günah diyorum gene beddua ediyor.

öteki dünyada nurilere yem olasın inşallah diyerek ben de beddua ettim

karşılıklı beddua olunca günahtan kurtuldu bakalım ne zaman tşkr edecek bana.

edit : benim de anneme küfretti sonunda ben de sadece beddua ile kurtuldum bana torpil yapıyor diye sevinirkene:((((

edit : ben manyağım diyerek kendindeki sorunu kabul etmiş ardından nefesi yetmeyince beni engellediğini belirtmiş anne gibi kutsal bir varlığa küfür etme alışkanlığı olan insancıl yazar ( ! )

bi de tehditleri cabası tabi.
  • özel mesaj yoluyla şahsıma hakaret etmiş vatandaş.

terbiyesiz birisi.

edit: şimdi de küfür etti.
  • bu ne lan? ağır ergen la bu.

küfür edip, adres telefon falan istiyo ahahahaha

sebepte yazdığı entry nin altına yazdığım kıytırık giri. aha burda.

hayır allahtan 20 li yaşlarımızın üzerinden çok uzun yıllar geçti de uslandık, artık engelleyip geçiyoruz böyle tipleri.

neyse uğraşmayın kafaya da takmayın, engelleyin geçin. sözlükte zilyon tane bulunan klavye delikanlısı yazarımsılardan diğeri.

ek: bu "adam" bir de ilk kendisi küfür ettiği halde, nick altınıza utanmadan gelip "insanlara özelden küfür edip sonra küfür yemiş gibi nickaltına pisler. nasıl biri olduğunu çözemedim, engelledim geçtim." diye yalan söyler.

kendisinin zekası benim nasıl biri olduğumu çözememiş doğal olarak lakin kendisinin nasıl biri olduğu gayet açık net ortada.
  • kendi hayal dünyasında yaşayan, gördüğü rüyalar sonucu milletin nick altına saçma sapan şeyler yazan biri.

aslında kendisinin nick altını okuyunca nasıl biri olduğu ortaya çıkıyor. engelle geç işte.
    bu kadar yazdığıma bile değmez.
  • cahillere giydirdiğim bir entry ardından, arkadaşla hiç alakası olmadığı halde bulmuş, gelmiş bana özel mesajdan küfürler etmiş.

kendisi cahiller başkanı sanırım. neyse en azından statüsünün farkında.
  • uzun süredir bana özel msj ile küfür etmeyen yazar nerdesin lan özlettin kendini :)))))
hesabın var mı? giriş yap