• hic kufur etmedim sozlukte ki kufur kadin bedeninin asagilanmasidir ama magnetron ebene talibim haci : )))
  • intihar amacıyla kullandığı ilacın toksik dozu 10-20 mg/kg'dır.söylediği dozda aldıysa muhtemelen toksik dozun altında kalmıştır, toksik dozun altında almış olması hiç bir risk olmadığı anlamına gelmez. özellikle kardiyak yönden müşahadesi gerekir.kendisine geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyorum.bir insanın intihar edeceğini ifade etmesi,etrafını intihar ettiğinden haberdar etmeye çalışması show değildir.bu bir yardım çığlığıdır aslında kurtulma çabasıdır.belirtme ihtiyacı hissettim çünkü bu başlık altında veya hayatın içerisinde benzer durumlarda show yapmaya çalışıyor,kaale almayın vb. tarzda yorum yapabilecek çok dangalak var bu dünyada.
  • 'başlığı yukarıda tutalım' diyerek olur da bir tanıdığı görür de hayatını kurtarmamıza vesile olur diye format dışı yazdığım entry'i ispiyonlayan şerefsizler olduğunu ortaya çıkarmış olan yazardır ayrıca.
  • basit bir ırkçı. faşistin teki.

elle tutulur tek bir tarafı yok. başlı başına nefret stereotipini dolduruyor. yazılarına bakın neden nefret etmeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olacak birçok göstergeye sahip.

ruhsal promlemleri olduğu yazılarından zaten belli. kendisiyle tek kelime konuşmamış olmama rağmen gelip nick altıma pislemesiyle nick altı tacizcisi de olduğunu göstermiştir.
  • tomaya doğru yürümeye kalkışsa bi amaç uğruna altına falan gireydi iyiydi.
  • lan olm hepberaber direniyorduk simdi niye kaytariyorsun diyip ensesine saplatilmasi gereken yazar. gecmis olsun.
  • intihar etmenin nasıl bir ilgi çekme yöntemi olduğunu biri çıksın anlatsın. intihar eğilimli biri varsın ilgi çekmek istiyor olsun, gösterelim ona ilgimizi de hayata bağlansın. bunu mu esirgeyeceğiz bir insan hayatı için. kaldı ki magnetron kardeşimizin ilgi çekmek isteyip istemediğini sen nereden biliyorsun sığır? demek ki her şeyi buna yoracak kadar ilgi manyağı, kötü niyetli, sopalık sapıklardansın.

kendisine acil şifalar dilediğim kardeşimdir. yanında olmalı, destek çıkılmalıdır. buluşma muluşma ayarlayın bir şeyler. hastaneye gidelim. belki gelmemizi istemez, onu da anlarız. insanlık halidir. ama anlatacakları varsa, anlatmak istiyorsa eğer dinleyecek pek çok insan çıkacaktır eminim.
  • ucuz kurtulan yazar. yalnız benim ilgimi çeken nokta şu: daha önce intihar etmeye çalışan arkadaşlara direk ilgi çekmek için yapıyor falan diyenler olmuştu. bence bu gezi parkıydı, direnişti insanlara biraz hoşgörü yükledi ve onları birbirine yakınlaştırdı. ilk "ilgi çekmeye çalışıyor" diyen lavuk 5 sayfa sonra çıktı karşıma, ondan önce herkes seferber olup yardım etmeye çalışmış. sonuç olarak hayatta kaldığına sevindiğim yazar. önünde yeni bir hayat var, geçmiş olsun.
  • bir kaç saat önce özel mesaj yoluyla küfretmiş, kendisi hakkında pazartesi savcılığa şikayette bulunacağımı söyleyince de bir anda "kayıp yazar" olmuş kişi. o mesajı atarken sözlüğe girdiğin ip numarası silinmiyor "kayıp" olmakla. saman kağıttan zarfı bekle evde. hehe.
  • akıl sağlığı yerinde olmayan gay yazar, engelle geç.

https://www.youtube.com/watch?v=sgneguzw4d8
hesabın var mı? giriş yap