• alıntı

""kazanan talihlilerin isimleri 16 eylül 2017 tarihli hürriyet gazetesi cumartesi eki türkiye baskısında ilan edilecek, ayrıca www.cekilislerdunyasi.com yayınlanacaktır.

kazanılacak hediye
    2 kişiye porsche cayman 2017 model otomobil (araç değeri 132.008,37 euro)

alıntı

tanım: temiz yalayanlara araba çıkacak olan çekiliş.
  • lamborghini, masserati ve aston martin ile birlikte bir magnum klasiği. öyle aile tipi filan arabalar verip karizmasını bozmuyor, magnum diyince akla gelenlere leke sürdürmüyor. falan filan.

ben aslında bu her sene ikişer ikişer verilen lüks arabaların türkiyede nerede dolaştığını merak ediyorum. kesin galericiyle anlaşıyorlar, almıyorlar arabayı. belki türkiyeye bile girmiyor. yiyorsa vergiler dahil verseler bi gün de yollar şenlense, gözümüz gönlümüz açılsa.
    evet çıkmasından umudu kesitğimden iki yıldır katılmıyorum, çekmecelerimden hala dondurma çubukları çıkıyor, at at bitmiyor.
    bu sene katılsam kesin bana çıkacaktı ama *

edit: kdv ve ötv nin dışında verilmesi gereken %10 veraset intikal vergisi var. mesela araba 400 binse 40 bin cepten gidecek, ayrıca bi de 10 bin motorlu taşıt vergisi var. daha bi kaç kalem daha vardır kesin bilmediğim. vergileri magnum ödeyecek diye geleceklere bilgi olsun.
  • dondurma çubuğundan porsche kazanılacağına inanan kişilere gerçekten saygı duyuyorum. hayata bu kadar pozitif bakıp, umutları ve hayalleri olan insanlara imreniyorum.
    ne denilebilir ki; bol şans herkese, iyi porsche'ler.
  • buna en güzel cevabı panda reklamında vermiştir.

işte o reklam
  • hala kendisine çıkabileceğini umanların olduğu çekiliş. *
  • taptahta dondurma saplarından çıkan kodla kazanılma ihtimali olan durumdur efendim.
  • bana çıksa 130 binden satar 30 bine siz fakirleri doyurur yüzü cebe atardım.
  • abartmıyorum geçen sene 200-300 arası çekiliş hakkıyla katıldım. kaçarı yok bana çıkacak diyordum ki sadece ekşi'de benden daha fazla çekiliş hakkı ile katılan bi ton adam gördüm. haliyle 3'ün 1'i çıkınca bu sene yanından geçmedim namıssızın ama eşim yine 20-30 tane yollamış.

yazının sonuna doğru sinir bastı bak, ulan 8-10 tane ayfon, 3-5 akülü araba verin bari. sen kim köpeksin ki 2 tane porşeyle koca aktviteyi bitiriyorsun. püh sizin suratınıza tüküreyim.
  • erikli su kampanyası ile birlikte bu seneki katılımımdan da yine eli boş döndüğüm çekiliş. oysa onları satıp yunan'da yazlık alacak kalamari, uzo, greko tüketip, cafe creme tüttürüp, sudoku çözerek ve yasmin levy dinleyerek, çiçekleri sulayıp, kedi besleyerek yaşlanarak ölmeyi bekleyecektim. lanet olsun.
    edit: ay durun daha bitmedi, 11.30 da bugün çekiliyormuş, bir umuttur yaşatan insanı:p
  • henüz bana çıkmamış olan kampanya. araba almaya param yok bende böyle deniyorum şansımı. en fazla 3-5 çbukla katılırım fazlasına gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap