• hangi yüzle karşıma geliyorsun sorusunda kullanılabilen süper arkadaş ...

-hangi yüzle karşıma geliyorsun
    -mak100le gelicez abi akşam
    -ooo kılabin hesabı ... tamam gelin bira alın ama gelirken
  • bu akşam itibariyle arşivlerin derinliklerinden çıkardığım haberin yok öldürmeyen allah öldürmüyor zirvesi playlisti ile bana kendisini ne kadar özlediğimi hatırlatan adam.
  • nobel ödülü(#2191907) adayı ... fasulye güzeli ...

favori quote: abi fasulye söyledin mi ?
  • dinlenildiğinde beni benden alan tınıların vazgeçilmez advisorı, "the silence gets us nowhere" kaderdaşım, oturup saatlerce muhabbet edilebilinen(oy!) daldan dala her türlü mevzuya konabilmekte bana eşlik eden, uyumsuz sıfatların birarada kullanıcısı...gelecekte dogacak elfçe konuşan çocuklarımın babası, ailemizin yiğidi ve müzik piri olmaya aday sanatçısı...he bi de soulseek'in efsanevi gitaristi..(bkz: smileyler döşeyesi gelmek)
    unutmak olmaz:
    -whoaaaa...amber is the color of our energy...
    o da ayrı bir psişiğim...
  • 33 entry sonra yeniden keşfedilen,kaçılınan yerden çekilen* tanıdık geometrisi yazar.
  • doğum günü itibariyle 10 yıl sonra aramızda geçecek diyalogu şimdiden duymamı sağlayan er kişi...
    j- naber makım yüzüm..
    mak100- nolsun be tatlım aynı...
    j - aynen .. noldu bizim bu hyo 2 kendi helvamı pişireceğim gün yaklaşmakta, playlist aldı başını gitti, bi yapamadık şu zirveyi..
    mak100 - elbet var güzelim bi düşündüğümüz...
    j - hmmm var di mi?
    mak100-vardır vardır...

mak100 kere maşallah yetmez 1000lere inşallah...
  • kendisiyle karşılama, ne bileyim atışma her bir şeyden zevk aldığım, yavrusunu güzel gören kuzgun(ama bu da kırmızı)...

soğuk kış günlerinde, zavallı sibiryalıların isteseler atom mühendisi bile olabileceklerini, lakin soğuklar nedeniylen donan elektron denilen minnacık hayvanlar yüzünden iki elleriyle bi maddeyi doğrultamadıklarını anlatarak bana battaniye altı cem özer misali sıcak taşucu masalları anlatan makım100üm, iki gözüm.

bi de şu karın hep aynı yere yağmasını denk getirdik mi dünyayı kurtarma tamamdır...
  • "nice mutlu yıllara" gibi kısa bir cümleyi kullanmak amacıyla başlayan telefon görüşmesinde muhabbetin nasıl olup da,

"ne varsa gezegenlerde var arkadaş. önümüzdeki kurban birleşip yörüngeye girelim bak."

cümlesine geldiğini anlayamadığım insan değil bu sanki bir şebek.

p.s: ayrıyyetten dün girmeye niyetlendiğim bu netry sırasında darbe olması da ayrı soruları getiriyor akla kendisi hakkında.
  • yurtdisinda egitimimi tamamlatip, okutup ufletip vatana millete hayirli bir evlat olarak geri donmem icin varini yogunu esirgemeyecek olan cok sevgili nedret, pardon kudret , cok pardon bastan aliyoruz, gumbet amcam.
hesabın var mı? giriş yap