• tatlı bir rüzgar esiyor "ekşiden" diye yazmış instagram' da az önce paylaştığı resmin altına... daha çok takip lütfen!

çok şirin olmuş bir kampanyadır.

(bkz: up)
  • evet dediğim kampanyadır.
    işini güzel şekilde yapmaktan başka amacı olmamış bu güzel insanlara değer vermiyoruz. stil programları ile evlilik programlarındaki embesillerin daha fazla takip edilmesi, tv de sürekli olmaları işin ayrı bi utanılacak kısmı.
    bende katılıyorum.
    sever misiniz bilmem ama ben arda kural, hakan taşıyan ı da takip ediyorum. daha bir sürü değer verilmesi gereken insan var biliyorum ama 90lar dendiği için bu isimleri de paylaşmak istedim.
  • atilla taş gibi gazlayıp yakmayın adamın başını

edit: lafımı geri alıyorum. dağ gibi mansur ark'ın 3000 takipçisi olur mu lan. yardırın.
  • ettim gitti. ilk gençlik yıllarımızın çikolata renkli şarkıcısı :) adını görünce mutlu oldum.
  • kendisi yıllardır feysbuk profilimde arkadaşım olarak ekli. ortaokul günlerimi güzelleştiren bir adamdı kendisi. yeri bende çok ayrıdır.

zaten takipteyiz diyerek, kendisine buradan kokulu öpücüklerimi gönderiyorum.
  • evet şu saatten sonra takip edenlerin kabak gibi ekşici olacağı bellidir. girip tiplere bakayım
  • sana demedim mi sana demedim mi eridiğimi sana demedim mi. 90 larda aklımda kalan şarkı mansurun. ben de takip ediyorum.
  • up
  • affetmem katilirim dedigim kampanya. mansur baskana selamlar olsun.
hesabın var mı? giriş yap