şükela:  tümü | bugün
  • son edit: katılan herkese teşekkürler. instagram hesabındaki 2520 olan takipçi sayısı 7000'e geldi neredeyse. hem burada hem de instagram hesabında yazılanların hepsini okudum. meğer herkes bu özlemle yaşıyormuş. başlığı ilk açtığımda dediğim gibi belki de eskiye duyduğumuz özlemdir bu. çocukluğumuza, bizim için henüz kirlenmemiş olan dünyaya. mansur ark'a da kibarlığı için çok teşekkürler. olayın hemen başında bir fotoğraf paylaşıp mutluluğunu belli etmişti, zaten o an amacımıza ulaşmıştık. devamında da herkese tek tek cevap vererek ne kadar güzel bir adam olduğunu tekrar göstermiş oldu. aslında hiç unutulmadığını ve aklımızın bir köşesinde hep olacağını bilmesi eminim kendisini mutlu etmiştir. bunlar güzel şeyler. sonuç olarak sanırım iyi bir şey yaptık. o da mutlu biz de. birkaç güzel anı canlandıysa zihninizde ne mutlu bana. sıkmayın canınızı öyle her şeye, gazlayın gitsin! 90lara selam olsun. seviyorum seni sözlük.

edit: sözlüğe selamı çakmıştır. tık

an itibariyle başlatmış olduğum kampanya.

biraz evvel bu abimiz neler yapıyor diye şöyle bir baktıktan sonra gördüm ki kendisini gerçekten unutmuşuz. mansur ark, zamanında muazzam şarkılara imza atmış, 90'lar çocuklarının, gençlerinin en sevdiği adamlardan biridir. ayrıca daha fazla meşhur olmak adına saçma sapan işlere kalkışmamış bir sanatçıdır.

mansur ark başlığındaki en beğenilen entryler de bu yazdıklarımı doğruluyor zaten.

(bkz: #27093918)
    (bkz: #44675829)
    (bkz: #48481342)
    (bkz: #27789722)

mansur ark eski güzel günlerin özlemidir belki. hadi lan sözlük göreyim sizi.

twitter hesabını takip edenlerin sayısı: 3050
    twitter hesabı
    instagram hesabını takip edenlerin sayısı: 2520
    instagram hesabı

edit: "başlığı açmak için kaç para aldın?" mesajı gönderen yazarlar oldu. ben mansur ark'ı tanımam etmem. onun da böyle bir şey için para verdiğini düşünmenizi istemem. düet yapmış biriyle diye böyle şeyler söylemeyin oğlum. ben de az önce gördüm şarkıyı. foolish casanovalardan, çeksene elinilerden duymak istiyorumlara oralardan yarime geçiş yaptıktan sonra 90ları ne kadar çok özlediğimi, mansur ark'ın bu özlemin içinde farklı bir yeri olduğunu anladım. sosyal medya hesaplarına baktıktan sonra başlığı açmaya karar verdim.
  • katıldığım kampanya.
  • tamam edelim de adam kızmasın bize peşinde o kadar adam. her mekana 100-200 kişiyle girmek istemez herhalde.
  • tüm kalbimle desteklediğim kampanya. hala şarkılarını dinlemeye doyamıyorum. hele benim için efsaneler listesinde olan 3 şarkısı var ki her dinlediğimde kanım kaynar, moralim düzelir, bi güzelleşirim.
    (bkz: doyamıyorum)
    (bkz: inadı bırak) / (bkz: maalesef)
    (bkz: gel yanıma) alternatif remix olmayan versiyon.
    bunların dışında yine yürüyüş yaparken falan "yarim" şarkısı da dinlenesidir.
  • (bkz: bana acıma para ver)

beni mansur görün dediğimdir.

bana para ver
  • 2k takipçi nedir ya? kıçı kırık kısmetse olur tayfasını 100 binler takip ederken bu adamı böyle bırakmak ayıptır. edebildiğimiz kadar takip etmeliyiz.
  • katıldığım kampanya. inadı bırak şarkısını yanılmıyorsam 97 idi büyük bir zevkle dinlerdim.
  • aynısının ahmet necdet sezer için de yapılmasını beklediğim kampanya.

hatta başlatıyorum.

(bkz: ahmet necdet sezer'i takip ediyoruz kampanyası)
  • "böyle olmaz."deyip katıldığım kampanya. ben de instagram'da takibe başladım.
    edit: sol başparmağım yoruluncaya dek kalpledim.
    edit 2: yorumumu beğenmiş lan.
  • madem el attınız bir de ah canım ahmet'e el atın arkadaşlar. adamın toplam üç takipçisi var lan. ayıptır. neredesiniz 90'larda, 80'lerde çocuk olanlar? yetişin. evet.

https://twitter.com/ahmet_ben_