• yine kral hareket.
  • tiyatroları desteklemek için 37 oyunu satın almasını hoş bir jest olarak gördüğüm ankara büyükşehir belediye başkanı. şu dönemde sanatın desteklenmesi adına yapılan her katkının değeri büyük.

yalnız bugün ankara'da, ankara sanatının "sit alanı" ankara sanat tiyatrosu (ast), sadece mülk sahibinin maddi talepleri yüzünden 58 yıldır kullandığı salonunda kopartılırken mansur yavaş'ın buna izleyici kalması inanılmaz bir duyarsızlıktı.

belediye başkanlığı sadece iftar yemeği kampanyası düzenlemek, öğrencilere çorba dağıtmak değildir. o şehrin kültür hazinelerini korumak da belediye başkanının görevleri arasındadır. ülkücü mansur yavaş'ın ankara sanat tiyatrosu'na karşı tepkili olabileceğini anlıyorum, fakat bir belediye başkanı olarak onlara sahip çıkmalıydı.

ekrem imamoğlu'nun istanbu'da kenter tiyatrosu ve haydarpaşa garı için gösterdiği mücadeleyi kendisinden de beklerdik. üstelik sadece para ile çözülebileceği için çok daha kolay bir mücadele olurdu mansur yavaş'ınki.
  • erdoğan da geldiğinde iyiydi , fakat 10 yıldan sonra bozmaya başladı. bu adama daha şimdiden ilah seviyelerine çıkarmaları saçma. elle tutulur bir icraatı de yok üstelik.
  • kaliteli başkan. çok kaliteli hem de.
  • sesi soluğu cıkmıyor. troll keserek skill kastığını düşünüyorum.

edit:

rakibini zonladı
  • akp ve mhp grubu ''yolsuzluk'' sunumu öncesinde mecisi sabote ederek kaçtılar reziller.
  • belediye meclis toplantısında yine gereksiz konuşan önergelerini doğru biçimde sunmayan akp'lileri çıldırtmıştır.
    ayrıca bu toplantısında i.melih gökçek'in yolsuzluklarıyla ilgilide konuşma yapması bekleniyor.

link
  • ‘masaya çık tepin istersen.’
    öyle sakin öyle yerinde bir tepki vermişki akp’nin yıllardır en tepesinden en küçük kurumuna işlemiş bu tepkiyi alan akpli meclis üyeleri içerlemiş kıyamam.. noldu bizler yıllardır tüm haklı söylemlerimizde sizlerden bu cevapları aldık içim soğudu videoyu izleyince. ben yıllardır ankara’da yaşıyorum ilk kez en ufak bir kar yağışı alarmında havada tek bir bulut bile yokken yollarda kar temizleme araçlarını hazır beklerken görüyorum, trafik geçen yıllara oranla rahatladı, şebeke suyu sarımsı renkten berrak bir hal aldı, şehirde gözle görülür bir temizlik hissi mevcut, en ücra köylerde bedava internet haberleri ile güne uyanıyoruz, her harcama tek tek kalem kalem halkla paylaşılıyor, abuk subuk zevksiz heykelimsi yapılar kaldırıldı, yürürken kafamıza budanmamış dallar çarpmıyor, caddeler belediye işçileri ile dolu hadi onu geçtim ne zamandır kendisine teşekkür etmek istediğim bir konu var. filyasyonda aylardır ulaşım sorunumuz vardı tüm ilçe sağlıklara hem taşıt hem şöför sağladı ve ilginç bir şekilde kibar işini bilen işini hakkıyla yapan en az bizler kadar sterilizasyona önem veren maskesini doğru kullanan hangi şöföre denk gelsem ankara büyükşehir belediyesinden görevlendirildiğini söyledi. yani düşünün haftasonu/ haftaiçi her gün başka bir araç başka bir şöförle göreve çıkıyorum 9 aydır yüzlerce farklı araç farklı şöför gördüm abb resmen seçerek göndermiş sizin için küçük benim için büyük bu güzel destek için de müteşekkirim kendisine.
    verdiğim oyun bu şekilde hayatıma olumlu etki edeceğini daha önce hiç tecrübe etmemiştim sırf bunun için bile teşekkür edilesi bir insan kendisi. sen bu malumları kudurtmaya devam et başkan ben tek kalsam yine seni savunacağım. bir de şu özel halk otobüsleri şöförlerine bir çeki düzen verilse tadından yenmezdi.
  • gelmis gecmis en iyi belediye başkanıdır net.
hesabın var mı? giriş yap