• ulkenin gelecegine dair umudumdur kendisi. ayagina tas degmesin baskanim.
    bizde sizdeniz...
  • yeni ankara buyukşehir belediye başkanı.chp'nin yaptıgı en dogru işlerden biri.
    geçen seçimde hakkını yemelerine rağmen,bu secime güçlü aday olarak girip ezici üstünlük kurması sasırtıcı değil.kendisinde müthiş bir karizma var.yaptıgı seffaf belediyecilik anlayışı ise bu ulkede her belediyede uygulanması gereken şey.birilerinin yemesinden akrabalarını beslemesinden o kadar sıkıldık ki.a yada b partisi olsun gelenin kendi görüşündekilere yaranmasından o kadar sıkıldık ki.kendisi bunu değiştirebilecek potansiyelde biri gibi duruyor.insallah bizi yanıltmaz.
  • özhaseki de bu da hak etmiyordu başkanlığı ama ne yaparsın... iki tercihten biri seçilecekti o da bu çıktı.
  • konuşmak için erken ama en az iki dönem ankara'yı yönetmelidir. gözüm daha büyük makamlarda değil diyor. ankara'yı bir dönem yöneteceğim diyor.
  • ekrem imamoğlu ile birlikte gelecek türkiye yapılanmasında önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. ankara aradığı adamı buldu. cumhurbaşkanı adayı olursa şaşırmam hatta sevinirim.
  • türkiye ' nin ortalamalarını temsil eden - aşırılıktan uzak - olması gereken merkez sağ siyasetçi tipidir - ilaveten dürüstlüğü , ciddiyeti ve isbilirligi ile ankaralıların desteğini hakediyor bundan sonra da
  • ciğerimi söktun
  • gerçekten helal olsun.
    keşke ankara'da olsaydım da, kaypak bir adam yerine, gerçek bir devlet adamına oy atmış olsaydım.

mansur yavaş, mazbatasını aldığı ilk günün ilk dakikasından itibaren; hırsıza, algıcıya, yandaşa zerre göz açtırmadan o makamda oturdu. hiçbir pazarlığa, al gülüm ver gülüm meselelerine girmeden gerçek bir muhalif belediye başkanı gibi o koltukta oturdu.

5 yıl sonraki seçimin cumhurbaşkanlığı adaylığı için uğraşmak yerine, ankara ile uğraştı. gidip karabük'te seçim sonrası mitingi yapmak yerine hırsızla, itle uğursuzla uğraştı. her yere dosyaları gönderdi, davaları etti ve sert bir muhalif olarak tüm yaptığı icraatleri, diğer hırsızlıklarla kıyaslayarak anlattı.

bazı karaktersizler gibi, liyakat diye tutturup cemaatçilerle pazarlık masasına oturmadı.
hesabın var mı? giriş yap