• indiana pacers formasi giyen 24 ya$inda 2.08 boyunda forvet. 2002 draft'inda bucks tarafindan birinci tur 13. sirada secilmi$, kisacasi tam bir hayal kirikligi.
  • çok yakında tbl takımlarından birine* transfer olması muhtemel atletik uzun.
  • jerry holman'ın sakatlığından doğan boşluğu doldurmak amacıyla ülkerspor tarafından transfer edilen, ancak türkiye kupası grup eleme maçlarında dizinden yaşadığı sakatlığın ardından 1 aydan fazla bir süre sahalardan uzak kalacak olan basketbolcu.
  • basketbolu avrupada bastan ogrenecek kisi... cok acemice hareketleri ve inanilmaz derecede fundemental noksanlari mevcut. bakalim ulker ne kadar tahammul edebilecek ? fakat bir gercek var ki bu acemilikler oguz savas'a yariyor. bu yuzden mazur gorulebilirler! (bkz: nasil yani)
  • 17 aralik 2005 ulkerspor fenerbahçe maçi 'nda kuduran oyuncu. yaptigi birbirinden güzel smaçlarla attigi 20 sayiyla hem sahanin en skorer 2-3 isminden biri olmuş, hem de tv başindakilere unutulmaz bir tbl maçi izlettirmiştir. her ne kadar ülkerspor'a yeteri kadar faydali olamayacak bir kapasitede olmasina ragmen, atletik yapisinin bir getirisi olan smaçlariyla lige renk katmaktadir.
  • 15 ocak 2006 efes pilsen ulkerspor macinda tbl'de gördüğüm ve görebileceğim en inanılmaz blok'u marko popovic'e yapan pivot.
    argoda beynine vermek veya kafasına vermek olarak lanse edilen blok hareketi*, bu blokla tam tabirine oturmuştur. şu internet alemindeki tek amacım bu bloğu bulup, siz basketbolseverlerede izlettirmek.
  • 15 ocak 2006 efes pilsen ulkerspor macinda yaptigi efsane blok ancak "turnikeye giren elemana *arkadan yetisip havalanip topu elemanin tepesinden yere zimbalamak" şeklinde tanimlanabilir. ki ayni maçta bu blogu kadar guzel bir de smaç basmiştir ki kaya pekeri ekarte edip havalandiginda onune 2 efes'li çikmiş ancak kendisi onlara yukardan el sallayarak topu tek el muthis bir smaçla potaya gömmüştür.
  • 8 subat 2005 ulkerspor - siena macinda 6'da 5 ucluk isabeti ile oynamis oyuncu...
  • tbl allstar 2006 slam dunk sampiyonu
  • ulkerspor'dan habersizce ayrilmis oyuncudur. seviyordum, gelisimini izlemekten ve yavas yavas ulker'in en verimli oyuncusu haline gelmesini gormekten son derece mutlu oluyordum. hatta sadece onun spektakuler hareketleri icin bir cok sacma ulker macini izliyordum. nedense yasanan bircok sey yuzunden gidisini beklesem de baya uzuldum(ona kizamadim). sanirim bu ulke sinirlari icinde gormus oldugum en spektakuler oyuncu idi. bize yazik oldu!
hesabın var mı? giriş yap