şükela:  tümü | bugün
 • tütün aromalı mentol.
 • cep telefonumun yanına yakışan sigara paketine sahip yeni ürün. üzülerek söylemeliyim ki çok çok lezzetli yani hiç sigaraya başlamamış biri bunu tüttürerek kolaylıkla sigara tiryakisi olabilir. marlboro blue ice'tan sonra biraz buna takılmak istiyorum çünkü fiyat olarak aqua 50 kuruş daha ucuz.
  pahalı mekanlarda arkadaş ortamında karizma yapmak için aşırı ideal.

  hey yavrum benim duruşa bak hele!
  http://i.imgur.com/ze14nds.jpg

  filtre kısmı ayrı bir olay. sanki bmw e46 m3 gibi hiç eskimeyecek şekle sahip.
  http://i.imgur.com/cjnetgi.jpg

  ekleme: blue ice'ta güzel sigara sonuçta amiral gemisi modeller. aqua, balkonda sigara kaçamağı yaptığım için hem ayaküstü çabuk bitiyor hemde dumanı fazla değil. para çok olsa karton karton blue ice alırdım bunuda söylemiş olayım.
 • marlboro menthol ve marlboro blue ice'tan daha leziz, ve minik sigara.

  bir süre daha sigarayı bırakamayacağım anlaşılan.
 • dün aldım. 4 tane üst üste yaktım(blue ice'da 5 tane yakabilirim). başım döndü, midem bulandı, soğuk soğuk terledim. tuvalete gittim üstümü başımı çıkartıp bi güzel sıçtım. üstümü giyindim bi kahve içtim. ne yazık ki bunların hepsi iş yerinde oluyor.

  özetle: ağzıma sıçtı bu sigara.

  tat olarak blue ice'dan daha oturaklı, doygun. o kadar da mentol değil. sanırım bir daha almayacağım. bir başka mentollü sigarada görüşmek üzre.
 • portatif nargile tadında rezalet bir sigara
 • yıllardır senede ortalama 10 sigara ya içerim ya içmem. bu zamana kadar sırf şekil olsun diye içmiştim. keyif almadığım için içime dahi çekemediğim bir şeydi sigara. ta ki bu ürüne kadar... bir sigaradan ilk kez keyif aldım, tatlı tatlı başımı döndürdü. sonra dedim ki bu iş tehlikeli. başlamadan bıraktım.
 • kısa kırmızı marlboronun gözünü seveyim.
 • dünyanın en güzel sigarası.
 • "şubat 2016 philip morris rezaleti" diye başlık açtırması yakındır. son günlerde istanbulda pek çok yerde "kalmadı" cevabı almaya başladım. "ondan yok" diyenlere alışkın olduğumuzdan bildiğim yerlere de gitsem bulamaz oldum. üretimini durdurmuşlarsa üzülürüm, ancak zerre şaşırmam. ben seviyorum sonuçta, onun başına mutlaka bir şey gelmeli idi.

  bunu seven diğer arkadaşlardan özür dilerim. uzak kalmalarının tek sebebi benim. mutlu ol yeter de ben izlemeye başladım diye kalkmıştı yayından. bu vesileyle ilgili arkadaşlardan da özür dileyeyim. kardeş payı ve işler güçler de benden nasibini almıştır. 2-0 öndeyken ben izlemeye başladım diye 60. dk.dan sonra 3-2 kaybettiğimiz bir milli maç da vardı. daha neler neler...
 • bir süre tüttürdüğüm sonrasında tiksinerek vazgeçtiğim sigaradır. ne zaman içsem tansiyonum birden düşüp, midem bulanıyordu neyse ki marlboro blue ice'a geçiş yaptım. ne varsa eski dostlarda var, içmesi çok zevkli en azından tansiyonu düşürmüyor.