• tütün aromalı mentol.
  • cep telefonumun yanına yakışan sigara paketine sahip yeni ürün. üzülerek söylemeliyim ki çok çok lezzetli yani hiç sigaraya başlamamış biri bunu tüttürerek kolaylıkla sigara tiryakisi olabilir. marlboro blue ice'tan sonra biraz buna takılmak istiyorum çünkü fiyat olarak aqua 50 kuruş daha ucuz.
    pahalı mekanlarda arkadaş ortamında karizma yapmak için aşırı ideal.

hey yavrum benim duruşa bak hele!
    http://i.imgur.com/ze14nds.jpg

filtre kısmı ayrı bir olay. sanki bmw e46 m3 gibi hiç eskimeyecek şekle sahip.
    http://i.imgur.com/cjnetgi.jpg

ekleme: blue ice'ta güzel sigara sonuçta amiral gemisi modeller. aqua, balkonda sigara kaçamağı yaptığım için hem ayaküstü çabuk bitiyor hemde dumanı fazla değil. para çok olsa karton karton blue ice alırdım bunuda söylemiş olayım.
  • dün aldım. 4 tane üst üste yaktım(blue ice'da 5 tane yakabilirim). başım döndü, midem bulandı, soğuk soğuk terledim. tuvalete gittim üstümü başımı çıkartıp bi güzel sıçtım. üstümü giyindim bi kahve içtim. ne yazık ki bunların hepsi iş yerinde oluyor.

özetle: ağzıma sıçtı bu sigara.

tat olarak blue ice'dan daha oturaklı, doygun. o kadar da mentol değil. sanırım bir daha almayacağım. bir başka mentollü sigarada görüşmek üzre.
  • portatif nargile tadında rezalet bir sigara
  • (bkz: nane şekeri)
  • kısa kırmızı marlboronun gözünü seveyim.
  • dünyanın en güzel sigarası.
  • bir süre tüttürdüğüm sonrasında tiksinerek vazgeçtiğim sigaradır. ne zaman içsem tansiyonum birden düşüp, midem bulanıyordu neyse ki marlboro blue ice'a geçiş yaptım. ne varsa eski dostlarda var, içmesi çok zevkli en azından tansiyonu düşürmüyor.
  • sıcak yaz günlerinde ferahlatan sigara
  • gerçekten lezzetli. marlboro blue ice'tan çok daha güzel buluyorum, mentol tadı da onun kadar yoğun değil. bir süre buna takıldıktan sonra geçenlerde blue ice içince zerre keyif alamadım. daha ucuz olması da ayrı güzel.

edit: bir süre bende mi bir tuhaflık var acaba dedim ama paketiyle birlikte tadının da değiştiği sanıyorum doğru. üzdü.
hesabın var mı? giriş yap