• 30 yaşıma rağmen bayıla bayıla izlediğim çizgi film. evde de rus arkadaşlara sipariş ettiğim 3 tane oyuncağı var. bir tanesi konuşuyor kafasını sallaya sallaya, allahım o nasıl tatlı "priviet, ya masha" demek.

tv8 vermeye başlamış, gördüm geçenlerde ama dublajı çook başarısız. mashayı sevimli yapan o tatlı sesi çünkü. cıks olmamış.
  • (bkz: masa i medved)
  • ilk kez bu çizgifilmi moldovalı arkadaşımla 3 sene önce rusça izlemiştik.ders çalışırken sıkılınca açıp izlerdik gülmekten karnımıza ağrılar girerdi çok güzel çizgifilmdir.
  • isminin "sneijder ile volkan" seklinde degistirilmesini talep ettigim rus cizgifilmi.
  • ahahahahahhaha :) hayata maşa'nın gözünden bakmak bir başka olsa gerek :) koca ayı'nın maşa ile imtihanı.
  • maşa adlı küçük bir kız* ile koca ayı aynı dağ evinde yaşayıp o evde ne kadar çok şey yapılabileceğini gösteren eğlenceli çizgi film. ve bizim koca ayıyı her defasında madara eder veledimiz. günümüz çizgi filmleri arasında en iyisi diyebilirim.
  • bir an için sandro yine geldi sandım.
  • büyük-küçük herkese hitap eden eğlenceli bilgisayar destekli animasyon dizi. komik ve eğlendirici olması dışında rus kültürüne ait şeyleri de öğrenmek adına güzel bir deneyim.
  • gerçek olsa, benim olsa, bağrıma bassam, öpsem öpsem doyamasam... sonra beni de zorla iyileştirmeye çalışsa, ambulansına bindirse, karşılığında milyon kez öpmeme izin verse.
hesabın var mı? giriş yap