• yav maşa gel kızım ol
  • (bkz: masha ve ayı)
    (bkz: aramaya inanmak)

ayrıca masha 'nın kafasındaki bildiğin rus köylüsünün yazmasıdır. buna türban diyen mal dünyadan habersizdir.
  • o kadar komik bir çizgi dizi ki annem dahi çocukluğuna döndü birlikte oturup izliyoruz.
  • rastladığım en kaliteli çizgifilmlerden biri, ne zaman bulsam seyrederim. masha baş belası bir kız çocuğu, medved evinin temizliğinde, bulaşığında bir ayı. hayatta en büyük zevki balık tutmak ve kankisiyle satranç oynamak. bir de ortamda dişi bir ayı var, bizimki kur yapacak ama masha'yla uğraşmaktan fırsat bulabilirse.
  • rusça telafuzu maşa i medved olan olan çizgi dizi. kaliteli yapımıyla cidden pixar yapımlarını aratmayan bir emek söz konusu.
  • orijinal diliyle izlediğimde kızın bıcır bıcır sesi çok hoşuma gidiyor. küçük kuzenim izliyordu youtube'dan. açıp izliyorum canım sıkıldıkça. bir şey anlamasamda maşa'nın o tatlı hallerine bayılıyorum.
  • hergün izlemek istediğim şahane çizgi film. seslendirmesine de bayılıyorum
  • fiziki olarak koca ayıya benzetildiğim için tüm sezonlarını izlediğim animasyon. smayliiii
  • dün sinemada izlediğim çizgi film. yine harika idi. cidden çok güldüm ancak kötü olan enes batur diye ne idiğü belirsiz bir adam var onu da koymuşlar çizgi filme. bölüm aralarını bağlıyor diyelim ancak o kadar sevimsiz bir şey ki... neyse o ve ekibi dışında muhteşem bir çizgi filmdi. çocuğunuzu alın gidin ya da benim gibi çocuksuz gidin. ancak sinema salonunda çocuklar yanınızda çocuk görmeyince senin çocuğun nerede diye bir koltuktan öteki koltuğa bağırabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap