16452 entry daha
  • esra görücü usulu kız gibi ya, böyle önceleri kendini sevdiren, hanım hanımcık görünüp, evlenince gerçek yüzü ortaya çıkan, çirkef, sinsi bir gelin gibi aynen, kocayı da döver bu.
  • serhatı kaptıranın barbarosu almamasını, onu da kaptıranın tanyayı almamasını hayretler içerisinde izliyorum.
    bir de ilk emir diyor. adamın geçen hafta soğuk tabağı barbarosa hem tat hem pazarlama olarak yenildi. insanın aklında şu kalır da barbaros der yani. pes.
    not: eray tam bir çok güzel hareketler boğaç değil mi ya
    not2:erkek koalisyonu baya baya liseler arası yemek yarışması seviyesine indiriyor programı.
  • şu arem türkiyenin mahalle alt kültürünün temsilcisi gibi. içi boş bir özgüven, bomboş bir kafa. artistik zannettiği ancak rezil görünen hareketler ve tüm o hava gazına rağmen ortaya bir bok çıkaramaması.
  • esra ile yarışmak zor, lezzet denilince akla(şeflerin aklına da) esra geliyor. teke tekte yenmek zor. ama kaptanlıkta başka birşey. bu hafta bana göre inanılmaz kötü bir takım kurdu. aldığı kişiler içerisinde en mantıklı olanlar özgül ve furkan'dı. barbaros'u seçmeyerek farklı olayım dedi ama büyük riske girdi. büyük ihtimal barbaros ve serhat bensiz bir hiç diye düşünüyor veya düşündü. kırmızı takımı destekliyorum bu hafta ama arem'e güvenmiyorum. arem en zayıf halka, neyse ki gerçek kaptanlar barbaros ve serhat. artık arem'in zayıflığını da onlar kapatacak.
  • sakal uğur'un suratını ince gösteriyormuş, kesince suratı genişledi adamın.

barbaros bi sus amk. valla yıldım artık vır vır vır.

eray sen de bi sor kendine bi 99 skill ile neden sondan alınıyorum diye.

yine de en az 1 dokunulmazlık kazanıp serhat'ı potaya çakacak eray.

bu haftanın twist'i eray vs (barbaros & serhat) çünkü.
  • esra’nın takıp kaptanı olarak aremi seçmesi bence güçsüzlüğünün göstergesiydi.

barbaros daha takıma seçilmeden “eğer yenilirsek aremi potaya yollarım direkt” dedi. geçen hafta kaptanı yollamamıştı.
    barbo nereye seçilirse kankalarını o takıma topluyor aremi bir olup gönderecekler matmazel. geçen sene yasin bu kafadaydı.
    bu arada esra’nın o son ezik görür gibi areme bakışı master chef olamayacağının sebebi.
    rakibine ne olursa olsun yukardan bakma.
  • eray ne kadar gicik bir tip! takim oyunlarinda batiriyor, potada kendisini kurtariyor. elbet bir gun hata yapacaksin eray efendi.. uzerinde gulsah'in ahi var.
  • tatlı menemen görüntülerinden sonra falafel katliamı hiç olmadı. grumpy cat gibi izledim o kısımları. tatları nasıl tabii ki bilemem ama, biraz tahmin yürütmem gerekirse swh dahi diyemiyorum. allah ne verdiyse koyup falafel görünümlü bişi yaptılar: ( sınavda sorunun cevabını bilip ne formül biliyorsan yapıştırarak o cevaba ulaşmak gibi bişeydi. bidaha olmaz umarım.

bu arada yemek konusunda değil ama, serhat yarışmacı konusunda kesinlikle favori olmayı hakediyor. barbaros ilk başlarda hem yemek olsun hem de stratejist olsun favorimdi ama sonra cıvıklaşmaya başladı. hiç hoş durmuyor. izletiyor mu, evet. zevk var mı... eh... ama serhat öyle mi? adam tam bir oyunbaz. ömrümde böyle şey görmedim ya adam bir yarışmada, yarışma tarihinin en kötü tabağını çıkardı ve bunu kimse ama kimse dile getirmiyor!?

kimse. arkadaşlar... arkadaşlar... bakın bu bir başarıdır. evet bu bir yemek yarışması ama maalesef ki, gerek çekim açıları gerek programın formatı olsun yemek asla ana ürün olamıyor. serhat ise benim için barbiden daha çok izleme sebebi bu açıdan. yanında ekürisi barbi olmadan bu tavrı çok katı kalabilirdi. serhat onun da yolunu buluyor, kimyasını tutuşturmak için barbiyi seçip ön planda onun durmasını sağlıyor ve okları barbiye çevirtiyor. barbi de sağolsun büyük şovcu, seviyor ve geçinip gidiyorlar. arkadaşlar... bakın bu bir başarıdır* ciddiyim.

- duygu & ayyüce ittifakını bozan kişi serhattı.
    - eray'ın başlangıçta kendisi ile polemiğe girme çabasını ustaca geri paslayan kişi serhattı. ve o pastan sonra keray bile tırsmış olacak ki bidaha bulaşmadı*
    - takım oyunlarında elle tutulur başarısı olmamasına ve hatta " masterchef'in en kötü yemeğini " yapmış olmasına rağmen bunları da hem şeflere hem yarışmacılara geri paslayan yine serhat.
    - oluşturduğu imaj ile potaya en son ismi yazılacak kişi de serhat.
    - herkesin bir şekilde tırstığı barbi ile, egosunu dizginleyip ittifak kurabilen kişi de serhat. furkan bulaşmazdı mesela. keza keray da egosuna yeniliyor. ama serhat' bak. serhat öyle mi. arkadaşlar... bu bir başarıdır.

bu hafta biraz takım oyununda da öne çıksa voltranı tamamlar. gerçi bu bile stratejisinin bir parçası olabilir. hani sen bilirsin ama, yine de yemek yarışması serhat'cım. ben de dizi izlemekten sıkılabilirim sonuçta*
  • esranın akıl tamamen kazanmak için her şey mübah mantığıyla işliyor.aremi yem yaptı hemen,yemekteyizde de bu tarz ucuz oyunlarla kazanmıştı zaten,huylu huyundan vagzeçmiyor işte.her şeye rağmen kırmızı bu hafta ağır tokatlar diyorum
  • sırf berker'in o tatlılığı için izliyorum :3
29646 entry daha
hesabın var mı? giriş yap