şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
  • ayyüce elendi muhtemelen, uğur zaten şutlandı, özgül ve ebru da giderse kalanlardan kim kazanırsa kazansın üzülmem.
    ama favorim barbo.
  • moralim, danilonun türkçesinden daha bozuk ama yarışmacıların kola görünce alkışlamasına koptum.

mekanda biz yapsak deli derler la.
  • evet bu hafta bize veda eden isim veda eden isim bu hafta veda eden isim veda eden isim...... isim uğur sensin. uğur sözlerini alalım.
    - ananın bacısına veda et sen önce orospu çocukları. veda eden isminizi de vedanızı da uğurunuzu da skym şef. kalan arkadaşlara başarılar dileyenin amk. herşey çok güzeldi çok şey öğrendim.
  • bir iki sezon önce de psikopat bir yarışmacı vardı bu programda. papağanına işkence eden biri. ben o günden sonra izlemedim. demek ki her önüne gelen,biraz reyting potansiyeli olan her kişi alınabiliyor. ama millet severek takip ettiğinden bir şeyler değişmedi tabi.
  • solak olan sefa ve ayyüce'nin o balık makasını düzgün kullanmaları mümkün değil. haksızlık olmuş. uğur'un bu elemede gitmesi imkansız gibi.

uğur bugün elenmiyor arkadaşlar.

haftaya acun uğur'a böyle yapacak
  • şöyle bir baktım da, arkadaş 27 yıllık azerbaycanlıyım, ben böyle şekerbura, plov, dovğa görmedim. allah aşkına, bu nasıl rezalettir ?
  • danilo şef: sefa sen çok tatlı bir çocuksun

sefa: sizin kadar olmasa da şef
  • psikopat hemşerim eray kazanacaksın koçum... az kaldı, sabret :(
  • uğurun bu gece elenmeyecegi yarisma.

o kadar nefret sucu islemis birini alkislarla gözyaşları ile gondereceklerini dusunmek tam gerizekaliliktir.

ayyüce sen ve minik barnakların, baş baş..
  • uğur aklıma şu fıkrayı getirdi.
    bir gün çok küfürbaz bir genç varmış evlenmek istiyormuş. annesi babası oğlum sen çok küfür ediyorsun biz sana kız falan istemeyiz diyip reddediyorlarmış hep. bir gün oğlan söz vermiş küfür etmeden gidip kızı isteyeceklermiş. gitmişler oturmuşlar çay gelmiş ama yanında çay kaşığı yok bizim oğlan çayı bir türlü içmiyormuş kızın babası oğlum çayını iç diye defalarca ısrar etmiş en sonunda bizim eleman dayanamamış ve patlatmış
    çayı sikimlemi karıştırayım amkk diye.
    baba sinirlenmiş ve elemanı kovmuş sonra davacı olmuş bizim eleman mahkemeye çıkmış hakim karşısında da hep küfür ettiği için olay büyümüş ve idam vermişler. idam edileceği sabah son isteğin var mı diyince tabi yine küfür etmiş.ipi boynundan geçirmişler tekmeyi vurmuşlar tabi bu can havliyle bir şeyler söylemeye çalışınca savcı herhalde akıllandı diyip durdurmuş ipi çıkartmışlar savcı ne oldu evlat diye sormuş bizimkinin cevap
    boğuluyorduk amınaa koyiim olmuş.