• hasan'ın tam bir kır pidesi olduğu yarışma. "pelin pideyi yapmış bir ben yapamadım" diye konuşması saçmaydı. şu kızı sal artık allasen,bak performansın gittikçe düşüyor ona odaklan yani.bir de olur da mavi takım kaybederse pelincim anında potaya uçacak :/
  • hani emre elendi diye hiç biriniz izlemiyordunuz len ?? klasik ekşi klasik türkiye yüzsüzlüğü.. her platformda çamura batmışız.siz yine yazın sayfalarca .
  • iki dakika zap yaparken denk geldim. yemeği şarapla yapan adamlar adı sigara böreği olan sigara böreğini sansürlüyor. öyle de bir çelişkiler silsilesi barındıran zımbırtı!
  • mert ben konuyu anladım sanırım. burcu'yu gönder dilara'yı al.
    edit: ya mert yaratıcılıkta yumurta pişirdi. siz hala mert'i kazanmak için mi oynuyor sanıyorsunuz? araz, sergen ve azize net potadalar.
  • sergen iyisin hoşsun seviyoruz seni ama bokunuda çıkarma gardaşım. sen yemeğine bak yüzdeni yükselt. kocakarı gibi bır bır söylenme. mert efendi gibi sana iltifat ediyo neden alması gerektiğini söylüyo sen trip atıyosun. karşı takımdan safanur göt ediyo seni. ne gerek var. valla ben mertin yerinde olsam seni gönderirim. ep isterim fenalık çıkartayım modundasın yani.
  • mert’in kimseyi değiştirmemesi için yarım saat reklam izlediğimiz yarışma
  • helal olsun mert. çok taşaklı hareket. ben dahil herkes ters köşe oldu. en güzeli de sergen yavşağına çok iyi oldu.
  • sergen kaç yaşında adamsın hareketlerine bir bak ya yazık, ergen gibi
  • mert mükemmel bir karekter ve kalitenin tanımı. sergen ise bir o kadar kalitesizliğin tanımı.
  • mert'e beton yetmez su dakika itibariyle. adam cikarip masaya vurdu.

bu hareketin üstune sergen'in tavri su hayatta gordugum en kaypak bakis acisiydi.
hesabın var mı? giriş yap