şükela:  tümü | bugün
 • tüm sınıflarında internet erişim olanağı, tepegöz, televizyon, vcd, cd ve ses sistemleri ayrıca bünyesinde bilgi işlem laboratuvari, fen matematik laboratuvari, sanat atelyesi, spor merkezi, çok amaçli salon, müzik atelyesi ve bilgi merkezi bulanan ankara, balgat'ta ikamet eden eğitim yuvası. kurum oldukça fantastik bir internet sitesine sahip.

  http://mayakoleji.com/

  ukteyi veren: pulpowski (23.02.2007 00:59)
 • balgattan dikmen'e taşınmış olan, büyüyen, gelişen ve bu sene ankara'da sbs sınavında başarı sırasının en başında yer alan özel okul.
 • 2014-2015 eğitim öğretim yılı'nda incek'te yeni eğitim kampusunu açacak olan oran'daki ilk, orta ve lise sınıflarının bulunduğu binasından başka yıldız ve oran'da önokul adı verilen ana okulları bulunan güzide eğitim kurumu.
  eğitimden anlayan kişiler kurmuş ve işletiyor. gayet makul...

  web sitesinde de oldukça ilginç detaylar dikkati çekiyor. okul.net gibi...

  ayrıca şu sıralar öğretmen arıyorlarmış.

  [http://www.mayakoleji.com/ http://www.mayakoleji.com/]
 • (bkz: #60778409)
 • bir kurum.

  önce hatırlayalım:

  (bkz: maya koleji 2015 2016 egitim ogretim yili rezaleti)ne yazık ki bununla da bitmiyor. öğretmenlerin hakkının gasp edilmesine itiraz eden öğretmenin sosyal medya hesabını didikleyip, sosyal medya paylaşımlarını fişleyip bakanlığa vermişlerdir. rezalet üzerine rezalet.

  kendi yaptıkları rezilliğe haklı olarak direnen öğretmenin, konuyla alakası olmayan sosyal medya paylaşımlarını fişlemek ve bakanlık soruşturmasında müfettişi etkilemek için bu paylaşımları müfettişe vermek nasıl bir zihniyettir - insanın aklı almıyor.

  devletin öğretmene verdiği kırtasiye yardımını yükümlülük sebebiyle maaş hesaplarına yatır, sonra onu geri isteyip makbuzsuz elden al. hakkı olanı geri vermeyi reddeden, haksızlığa boyun eğmeyen, hakkını arayan öğretmeni işten çıkar, ekmeğinden et, bakanlık soruşturmasında yardımı geri aldığını reddet, bir de öğretmeni olur olmaz karalamaya çalış - sosyal medya hesabı paylaşımlarını fişleme yapıp bakanlığa ver.

  eğitim - çağdaş - ilke - hak - bu sözcüklerle bu olay bağdaşıyor mu? bağdaşırsa nasıl? soruları cevapsız kalmakta.

  böylesi kurumlardan uzak durmak en mantıklısı.
 • 20 metre mesafede güzel bir baz istasyonu barındıran eğitim kurumu.
 • hakkı olan paranın okul tarafından gasp edilmesine ses çıkardığı için işten attığı öğretmeninin , bir de üzerine sosyal medya paylaşımlarını fişleyip devlet büyüğüne hakaret iddiasıyla meb müfettişine veren müthiş demokrat kurum. neyse ki öğretmenler mahkemeye açtığı davayı kazanmış. bakalım şimdi aynı öğretmene ne yapacaklar. adam bulup dövdürürler herhâl *
  neyse efendim, uzak durulmalı.

  http://haber.sol.org.tr/…tigi-davayi-kazandi-196035
 • (bkz: maya koleji)