• "hazine ve maliye bakanı nureddin nebati, bir indirim bir zam haberleriyle gündeme gelen akaryakıt fiyatlarını değerlendirdi. oecd içinde akaryakıttan en az vergi alan ülkenin türkiye olduğunu belirten ve gelen indirimlerin manşetlere yansımadığından şikayet eden nebati, "motorin 22 liraya indi manşetlerde yok. benzin 22 liraya düştü altyazı geçiyor. hakkı teslim edin, bu kadar. petrol umut ediyorum daha da aşağı iner" ifadelerini kullandı."

söyleyecek çok şey var ama silivri soğuk, trollerle uğraşmak hiç istemiyorum, sanki bir şey değişecek. amaaan, sikimden aşşaaa kasımpaşa.

[sondakika.com/ekonomi/haber-hazine-ve-maliye-bakani-nureddin-nebati-yuz-yuze-100-gun-programi-cercevesinde-15160533/ kaynak]
  • 5 liradan 22 liraya indiği için olabilir mi be beynini sevdiğim
  • dün 1.15 tl indirim yaptığınız şeye bugün 80 kuruş zam yapacak olduğunuz için olabilir sayın ışıklı bakan.

ekonomi bakanı koltuğunu boş bıraksan koltuk bu adamdan daha faydalı olur memlekete. en azından zararı dokunmaz.
  • bizi bu zihniyete maruz bırakanların annelerine selam olsun, çok güzel evlat yetiştirmişler! sizin gibi analar zor bulunur!
    edit:maruz, muhtaç.
  • bakan bey cok hakli ben acikcasi indirim haberini alir almaz kina siparisi vermek icin telefona sarildim ama talep cok fazla oldugu icin hala elime ulasmis degil. bir kutlama yapacaktik o da icimizde kaldi.
  • ülke insanının fiyat algısı o kadar bozuldu ki ne artıyor ne azalıyor kimse ne olduğunun farkında değil. belli ki sayın bakan da aynı durumda.
  • görsel
    aklma başka bir şey gelmiyor.
  • mazot ve 22 tl olan cümlede düşme eylemi çok mantıklı gelmediği için olabilir mi ? sadece soruyorum.

22 liraya düştüğünden manşet olmadığı için haberimin olmadığını fark ettiğim soru cümlesi.
  • cunku dusmedi.
hesabın var mı? giriş yap