• yeni bir yazar. yazar ne yazar ne yazmaz pek belli degil gerci. bu yazarin sozlukte kasarlanmis ama isletmeci olamamis hali icin (bkz: portakal)*
  • kışın ortasında dağa çıkıp kamp yapacak kadar aymaz, minicik vos vosu her zaman başına dert olan** ama aldırış etmeyen, dünya tatlısı bir şahsiyet.
  • yorgun günün gecesi, kücük telefon sürprizleriyle karsilikli mutlandiran, hala (maddeyi gectim artik, manaen de) borcum baki adam. vosvosun icinde gecen kücük bir geceden, soguk bir kastamonu aksamüstü sigarasindan cok daha fazlasini vermis, vermeye devam eden, tao of physics'i okumus oldugu icin beni ortamin icindeki isolasyonum ve yabaniligimden bir nebze arindiran gece sürücüsü. eksilmeyen, tamamlayan, eksiltmeyen, tamamlatan mba-the magnicifent driver-portakal.
  • benim tanidigim bir kisiymis. yeni afise etti kendisini sahsima. biraz daha yazsin ayar manyagi yapacagim kendisini. *
  • "sinir, öfke, kibir" köklerinden türeyen kelimeleri kendi sözlüğünden silmiş, her zaman güleryüzlü, sakin, sabırlı, fedakar arkadaş. özel bir insandır. trombositlerinden faydalanmamıza izin vermiştir kendisi. ayrıca sadık bir açık radyo dinleyicisidir.
    askere gidince de çadır kurup kamp yapıp yapmayacağı merakla beklenmektedir.
  • vatani görevini yapmakta şu an kendisi. acemilik ısparta. sonrası allah kerim. kanal açıp çukur kazmakla meşgulmuş.
  • ısparta'da her tür taşımacılık işini yaptığından üçgen vücutla askerden döneceği tahmin edilen arkadaş
  • kararsız demek yeterli değil, bu arkadaşınki kararsızlıktan öte bişey. bir garip kafa karışıklığı..
  • yeni çalıştığı mekandan memnun olduğu belli olan arkadaşım. hem uçak simülatörlerine dahil olup eğleniyormuş kendileri. kıskandım.
  • iş günleri dışında istanbul'da nadiren duran özgür adam. paris'e uçuyormuş. itiraf: kıskanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap