radius

  • 4252
  • 15
  • 4
  • 0
  • evvelsi gün

sadece askerde karşılaşılan olaylar

denetleme öncesi talimat seven komutanin emriyle akliniza gelebilecek hersey icin talimat yazmak, pvc kaplamak ve hepsinin üzerine yapistirmak.

(bu dakikadan sonra anlatılan hic bir sey en ufak bir abartı taşımamaktadır)

- yemek masasi tevzi: (bu yemeklerin dagıtıldıgı sey vardır ya bu o işte, yemekler tepsilerde gelir buna konur servis yapılır)
- ekmek kesme makinası (makina dedigime bakma ekmegi koyuyosun kolu cekiyosun ekmek dilimleniyor. 8 madde yazdım bunun icin)
- ütü kullanım talimatı (ütüyü açık unutma tarzı uyarılar)
- bulasık makinası kullanma talimatı (büyük sanayi tipi olanlardan da çalışmıyo ki alet, bu yüzden ne yazacagımı da bilemedim, koymadan önce suya tut falan yazdım)
- sabunluk kullanma talimatı (evet şu lavabo kenarlarından olanlardan, alttaki kolu parmagınla cek sabun avcuna dokulunce el yıkama talimatına göre ellerini yıka yazdım ciddi ciddi. ve bunu 120 tane sabunlugun üstüne tek tek yapıştırdım)

en bombası bu sanırım:

- dus baslıgı kullanma talimatı (olay burda kopuyo, şimdi diyelim talimatı yazdın, nereye yapıştırcan. komutan duşların içine dedi ama orda bozulur komutanım cevabıma - siktiret yarın denetleme gecsin gerek yok sonra dedi. talimat kısaca önce soguk suyu ac, sonra sıcak suyu, su ılık olunca altına gir yıkan tarzı bişeydi)

devamını okuyayım »
15.09.2006 10:40