• birkaç saat sonra 35 yaşına girmesi gerekirken 21 yaşına girecek olan şişman ve çirkin** hatun.

http://www.youtube.com/watch?v=wmzb-pzgpau#t=4m42s
  • yemekte salça kadinda kalca. cok cekici.
  • çok hırslı bir kadın. ''grammy kazanmak için her şeyi yaparım'' demiş.
  • çıkardığı albüm berlin'de tüm müzik marketlerde en önde satılıyor, dükkanların her yerinde posterleri var.

merak ettim, dinledim şarkısını. her kim gaza getirip cesaretlendirdiyse bu ablayı, allahından bulsun.
  • her yerde bangır bangır çalan ama bi türlü sevemediğim şarkıcı. benden 2 yaş büyük olduğunu öğrenince yoğğaamına dedim. ulan 30 yaşında duruyor bu
  • ekşici saldırısına maruz kalıyor ama çok tatlı bir kız bence. daha doğal bir görüntüsü var. alacaksın yanaklarını sıkıştıracaksın...

because you know it's all about yanacıklar, yanacıklar no treble.
  • (bkz: fat ass)
  • bana niyeyse her gördüğümde sibel canı hatırlatan şarkıcı.
  • 1993 doğumlu olduğu söyleniyor. ama girin görün ki abla diye hitap edebilirim. genel olarak o kadar da çirkin değil, güzel bir kızdır. şarkıları oldukça populer olmuştur.
  • kadin sarkicilarda zayif, narin ve guzel olma sarti arayan gerizekalilara dert olmus amerikali sarkicidir. erkek olsa bu kadar sorun olmayacakti. kurda kusa yamyama yem olsun diyen bile var. kilosundan size ne lan? zaten "klibinde gotu gobegi belli olmasin diye kilolu kadinlari oynatmis" diye dahiyane tespitler yapmadan once sarkinin sozlerini biraz anlasaydiniz belki bu kadar bos elestiriler yapmazdiniz.

ı see the magazine workin' that photoshop
    we know that shit ain't real, come on now, make it stop
    ıf you got beauty, beauty, just raise 'em up
    'cause every inch of you is perfect from the bottom to the top

yeah, my mama she told me "don't worry about your size"
    (shoo wop wop, sha-ooh wop wop)
    she says, "boys like a little more booty to hold at night"
    (that booty, uh, that booty booty)
    you know ı won't be no stick figure silicone barbie doll
    so if that what you're into, then go 'head and move along

tamam sarkilari ve klipleri belki kucuk bir yas grubuna hitap ediyor ve sesi de aman aman guzel degil, begenebilirsiniz ya da begenmeyebilirsiniz ama kadin sarkicilari gorunusleriyle yargilamayi birakin artik. sarki soyleyen herkes sizin tv'deki her iki ciplak bacaga kalkan* ergen sikinizi tahrik etmek zorunda degil. acin fashion tv falan izleyin.
hesabın var mı? giriş yap