şükela:  tümü | bugün soru sor
 • '' rıza sarraf soytarısına darbe yapan büro amiriyim '' , '' suçlama, darbe. mağdur da rıza sarraf soytarısı '' diye bağırarak tepkisini göstermiş olan adam.

  adam dedim di mi.

  ulan , adam gibi adam görünce de şaşırır olduk ya. sebep olanlar utansın.
 • taşşaklı adammış helal olsun,bi garip polis olarak bu kadar büyük çapta bir mafyanın sahnedeki ismi reza zarraba laf çakmak her yiğidin harcı değil.
 • mevzu bahis açıklamasını yaparken giydiği siyah polo tişörtün üzerinde yazan yazı ise oldukça manidardır:

  "sı - fır !"

  (bkz: sıfırladınız mı)
 • sözde necip türk milletinin ne kadar iki yüzlü olduğunu ispatlayacak nitelikte bir hikayesi olan eski polis memuru.

  adini dahi kimseler bilmezken gorevini layıkıyla yerine getirdiği icin bugün parmaklıklar ardında çürümeye terk edilmiş durumda.

  madem reza zarrab soytarısı gerçekten tüm bu rusvetleri verdi, sorarım size neden bu adam ve 17-25 aralık operasyonlarını yapan polis memurlari ve bürokratlar hala içeride?

  adaletine tüküreyim türk yargısı. kininden ve hasetinden ötürü uç beş soytarının önünde iki paralık oldun, insanların hayatını yerle yeksan ettin. doğruya doğru demeyi bir türlü beceremedin...
 • - " örgütün şifreli haberleşme programı bylock aracılığıyla yapılan bir aktarımda, mehmet akif üner'i (25 aralık davasının sanığı) tek hücreye koymaya korkmuşlar. isyan çıkarırım burada demiş. pazartesi 21'de radyo cihan'da bamteli dinleyip ertesi gün üzerine kritikler yapılıyor. çok önemli tahliller çıkıyor mazgaldan. herkesin morali çok yüksek. bunda en önemli faktör geride kalanlara sahip çıkılıyor olması. "

  bamteli dinlemeyi seven fetöcü polis.
 • hrant dink suikastinden sonra nasıl olduysa hemen samsun'a gitmiş ve soruşturmaya katılmış polistir. aşağıdaki videonun 12. saniyesinde kapıdan giren kişidir.

  12. saniye

  ne kadar da enteresan.
 • yakalayip parmakliklar arkasina aldigi herif : (bkz: reza zarrab)
  bugun amerikada onune yatanlari pacavra gibi kullanmis ve bir kenara atmistir.
 • rıza zarrab soytarısına darbe yapan büro amiridir. abd'de ki muadili kahraman muamelesi görürken kendisi silivri'de yatmaktadır. ve bugün en sıkı rte muhalifleri bile kendisinden bahsetmemektedir. bunu da yaz tarih.
 • 25 aralık'ın kilit ismi operasyonun perde arkasını anlattı!

  polislere yönelik operasyonlarda 'rıza zarrab soytarısına darbe yapan büro amiriyim' çıkışı ile damga vuran mehmet akif üner 25 aralık yolsuzluk operasyonlarının perde arkasını anlattı. güner, operasyonun nasıl iptal edildiğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  https://youtu.be/wqx1g3prsak