• trajikomiktir. komünist geçinen ve tip vekil adayı olan aslantuğ, milyarder ile ilişki yaşıyormuş.

görsel

--- spoiler ---

arzum onan’la 27 yıllık evliliği sona eren mehmet aslantuğ’un gözde akpınar’la yakınlaştığını duydum.
    magazin dünyasının rüya çiftlerinden arzum onan ve mehmet aslantuğ’un boşanması gündeme bomba gibi düşmüştü. bir oğulları olan çift, 27 yıllık evliliklerini 10 dakika süren bir duruşmada tek celseyle bitirmiş, duruşma sonrası da adliyeden el ele ayrılmıştı. ortaya birçok iddia atılsa da eski eşler hepsini yalanlamış, arzum onan, boşanma isteğinin mehmet aslantuğ’dan geldiğini açıklamıştı.

şimdi yeni duyduğum bir iddia, arzum onan’ın söylediğiyle örtüşüyor. duyduğuma göre mehmet aslantuğ, iş kadını gözde akpınar’la yakınlaşmış. akpınar, babasından devraldığı ve büyüttüğü filli boya’yı japonlara satmasıyla ünlenmiş, sonrasında da dijital platform gain’i kurmuştu. burayı da güçlü bir marka haline getiren başarılı iş kadını, haziran başında gain’i, rams türkiye grubu’na satmıştı.

--- spoiler ---

https://www.hurriyet.com.tr/…sk-mi-yasiyor-42282470
  • adam sermayeye karşı değil arkadaşlar adam sermayenin sizde olmasına karşı
  • milletvekilliğini kazanamadı boşandı nafaka ödeyecek aç kaldı tabii ki zengin kadınla aşk yaşayacak para lazım adamın derdi işçi hakları emek sosyalizm değildi ki milletvekili olmaktı onu da başaramadı
  • mehmet aslantuğ gibi bir adama da jigolo muamelesi yapmazsın be sözlük.

edit imla
  • iq ortalaması 75 olan bir partinin, meclise girememiş milletvekili adayının, kendisinden gayet beklenebilinir olan eylemi.
  • bu ne biçim başlık? ne ima ediliyor? milyarder değildir ama mehmet aslantuğ'un epey bir dünyalığı vardır. para için yakıştırması yapmak da çok yersiz. benim şaşırdığım nokta kişi oldu. belli ki birisi vardı da arzum onan dan sonra gözüm götürmedi...
  • ben kendisinden 30 yaş küçük bir sevgili yapar diyordum. milyarder bulmuş:)
  • valla arzum onan gibi bir kadını tavlayan erkek zengin fakir her kadını tavlar..bu da onun kanıtıdır.
  • ahmet kaya'ya da zamanında sormuşlardı sosyalistim diyorsunuz, mercedes'e biniyorsunuz. ne iş diye?

ee ahmet kaya bu durur mu? yapıştırmıştı cevabı; sosyalist adama mercedes yakışır.
  • işin milyarder , tamamen duygusal vs. kısımlarını bilmem ama , arzum onan varken bu ablaya da bakmazsın be birader
hesabın var mı? giriş yap