• juri karara varmış. karar açıklanmak üzere:

kendisine yöneltilen 5 suçlamadan suçlu : (abd ve özellikle de abd hazine bakanlığı'nı dolandırmak için kumpas kurma, uluslararası acil ekonomik güç yasası'nı (ınternational emergency economic powers act) delmek için kumpas kurma, bankacılık sisteminde sahtekarlık yapma, bankacılık sisteminde sahtekarlık yapmak için kumpas kurma, kara para aklamak için kumpas kurma )

para aklamadan suçsuz

bulunmuştur juri tarafından.
  • hakkindaki butun suclamalardan suclu bulunmus.
    edit: para aklama sucundan aklanmis.
  • hakan atillaya sigara, temiz don bi de amerika hapishanelerinde gotu zencilerden nasil kollarim isimli kitabi yollayin. malum lazim olcak baya.
  • allah kendisine ve ailesine sabır versin. bir avuç orospu evladının kurduğu bir kumpas yüzünden, buradan kaçıp orada tanıklık yapanların ifadeleriyle, delilsiz bir hükümle suçsuz yere hapis yatacak.

çok zor, çok da yazık. allah belki bu durumun müsebbiplerini elimize düşürür, başka da yapacak bir şey yok. inşallah temyizi hakkaniyetli olur.

allah sabır versin.
  • hala aramızda hakkında delil yok diyen şuursuzlar var.
  • bu adamı bile bile, mayın eşeği kadrosundan amerika'ya gönderenler sıcak koltuklarında oturmaya devam ederken en az 20- 30 sene cezayı sırtlanacak adam.
  • genel mudur yardimcisi emir kulu falan degildir. imzasiyla yasal sorumlulugu vardir, haliyle istemedigi seye imza atmaz, istifasini basar. atilla’da onu yapacak cesaret yokmus, belki o donemki maasi tatli gelmistir.

suclu bulundugu her konuda suclu olmayabilir, ama bu rezil duzenin icinde rolunu oynamis bir figuran dahi olsa temiz degildir.
  • mahkeme sonuna kadar biliyordum ama dahil olmadim, bakmadim gormedim savunmasi yapmis ama sonunda "bu paranin iran a ait oldugunu biliyor muydunuz" sorusuna "evet" cevabi vererek kendi ayagina sıkmıştır.

kanunsuz emri yerine getirmeyeceksin. mesela 15 temmuz darbe girisimi.. mesela ayak kirmak.. mesela hayali ihracat.. acı ama böyle..

turkiyeden kimse de sahip cikmayacak adama, ne zafer caglayan ne onun buyukleri.. suc sebekelerinde kimse kimsenin dostu degildir.

eger hayali degil gercek ihracat yapsaydik 30 milyarlik ihracat sonucu ulkemizin ureticileri kazanacak, istihdam yaratacaktik, ama onun yerine hayali ihracatla uc bes adam zengin oldu. kul hakki yediler. acimiyorum, siz de acimayin. senin cebindeki para, senin cocugunun gelecegini hayali ihracatla erittiler.

kimse de abd feto falan demesin, bal gibi hayali ihracat var. bal gibi tezgah var. heykelini dikersiniz artik rezanin...
  • acaba ülkemize ve bankalarına iç ve dışta etkileri neler olacak bekleyip göreceğiz.

(bkz: sabah ola hayrola)
  • gözümde adam gibi adamdır. vatansever ve onurlu haysiyetli bir adamdır. bakmayın siz bu laik amerikancıların sevinmesine.

türkiye suçlu değişimi için hangi suçlu abd vatandaşı gerekiyorsa alıp yargılamalı ve kodese tıkmalıdır. bu işin başka çıkar yolu kalmadı.

edit: amerika bile aşağıdaki bazı itleri kadar savunmuyor kendi çıkarlarını. o itleri yaptıkları haramiliğin haşhaşiliğin de hukukun içine ettiklerinin de bilincindeler. o hakim reza'nın "işlemediğim suçları kabul edeceğim, iftira atacağım" dediği ses kaydını bile delil saymamak için götünü yırttı ama aşağıdaki bazı itlerinin seviyesine yine de erişemedi. artık ne kemik atıyorlar bilemiyoruz, hüseyin korkmaz'a 50 bin dolar veren fbi bunlara da üç beş bir şeyler atıyordur.
hesabın var mı? giriş yap