• mehmet şimşek hakkında, tüm hükümet içinde ekonomiyi bir bilim olarak algılayan tek kişi olduğu gerçeği dışında hiçbir gerçeğin önemi yoktur.
    ingiliz vatandaşı olması eğer ingiliz ajanı olduğu ispat edilebilirse önemli olabilir, ki öyle bir durum yok. kürt olmasının da konuya sanki kötü bir durummuş gibi eklenmiş olması da ekleyenin ayıbıdır.
  • doğru koşullarda tepkime vermesi sonucunda iskoçluk ile sonuçlanır.
  • türkiye vatandaşı bir gürcü olmasından kötü mü iyi mi şimdi bu?
  • ingiliz vatandaşı kürt dinci çevrede en sevilen en makbul kürttür. el üstünde tutulur, baş tacı yapılır.
  • yorumlara bakıyorum da millette beyin kalmamış. hoop alo mehmet şimşek ilk kez göreve başlamadı. daha az parası değer kaybediyormuş o geldiğinden beri. lan oğlum senin paranın bu hale gelme sebebi zaten mehmet şimşek...2009-2015 arası kimdi hazine ve maliye bakanı? 2009 da bir dolar kaç tl idi (1.55 tl) 2015 te kaç (3.06 tl)...
  • ona bakarsan da bu ülkenin götünü kurtaran ekonomik devrimi yapan kemal derviş'de abd vatandaşı. kemal derviş'in programına 8 yıl yatıp, icraat taklidi yapan , değirmenin suyu bitince de , vatandaşın cebindeki dolarları bozdurarak ekonomi yönetmeye çalışanlar ise türk vatandaşı.
    sen önce memleketin için hayırlısını bul, ırkına falan sonra bakarsın.
  • ilginç olmayandir. diploması olmayan cb'lerin, madik yiyen basbakanlarin, taklaci bakanlarin, komplo teorisyeni jöleli danismanlarin, zam şampiyonu tuzluk vekillerin, eyalet valisi rantçı belediye başkanlarının, cehalet savunucusu proflarin, ekonomi uzmani siyasetcilerin, siyaset uzmani ekonomistlerin, küresel aktör cemaat liderlerinin, hayvanat bahçesi yatay geçişli evrim karşıtı tubitakin, yastik altı dolarları öperek yatan sahte dolar yakıcılarının, asgari ücretli otoyol köprü sevicilerinin vs. olduğu bir ülkede bu mu ilginç geliyor kardeş.

edit:imla düzeltmesi
  • iktidarda türk kökenli herhangi birisi var mı ben merak ediyorum.

(bkz: ben gürcüyüm eşim arap)
  • bir alamancı olarak kendisini her zaman destekledik.

geçen gün mönşingılahbah'ta katıldığımız bir sempozyumda euro 50 olmazsa cennet vatanımıza gelmeyiz dedik.
    tamam halledicez dedi, sağolsun.
  • deprem vergisiyle yol yapdık diyen adam. beklentiyi çok yükseltmeyin.
    geçen sene yaşanan facia sonrası tablo işte yolyabdık memet'in de eseri.
hesabın var mı? giriş yap