• ahahhaha yalnız cüneyt ilk canlı yayına davet ediyor ''gelsene koçumm'' şeklinde sonra melihten tamam gelince nasıl işi kıvırmaya başlıyor bir de takipçilerinden destek istemesi truvanın dublajlı çorum versiyonundaki ayıboğanın ''destehleyin beniiiiiiii'' demesini hatırlatıyor.
  • cuneyt melih'le asik atabilecek kalibrede degil. dua etsin yine ahmet hakan yumusatmis biraz. senin isin televizyon. adam sana televizyonda yuzyuze tartisalim diyor, sekilden sekile giriyorsun. gec bu isleri cuneyt. yememis iste.
  • pkk sevici cüneyt özdemir'in sağlam yediği ayardır.
    c.ö.: hadi yiyorsa bunları tvde konuşalım.
    i.m.g.:tamam hemen yarın konuşalım.
    c.ö.: ama metro re re rö.
  • isimlerden gitmiyorum ancak türkiye'nin bu halinden sorumlu iki meslek grubuna mensup iki kişinin atışması. takip etmeye gerek var mı?
  • ahmet hakan in amigolugu ile zirve yaptığı tartışma
  • gökçek sağlam geçirmiş. korkak cüneyt metrodan başka birşey diyemezken dünyanın lafını yedi ve üstüne kendini savunmak için en ufak bir argüman üretemedi. takipçilerden destek isterken, dayak yiyince abisini çağıran çocuklara benzedi iyice. hakan abisi de kurtaramadı. gökçek'i sevmesemde iyi geçirdi mixer cüneyte. yayına çağırdığın adam saat ver geleyim diyor, bu da sen önce metroyu anlat diyor:) bu kadar büyük bir korkak görmedim. teröristlerle ilgili tek kelime edemiyor demirtaş parlatıcısı.
  • gökçek'i de ahmet hakan'ı da cüneyt özdemir'i de sevmem. ama ciddi ciddi özdemir yerin dibine sokmuş kendi kendini. hiçbir şeye cevap veremeyip konuyu çarpıtması, canlı yayına çağırıp kıvırması, takipçilerinden yardım istemesi falan falan. sevmesem de gözümde bir şekli vardı o da yerle bir oldu.
    ama tüm bunların yanında bir belediye başkanı ve gazetecilerin arasında geçen bu atışmalar cidden hiç hoş değil.
  • bülent arınç'ın namus ile ilgili melih gökçek'e verdiği ayarın yanında hiçtir.
  • bildiğimiz bir belediye başkanıyla bildiğimizi sandığımız ama şu anda yanıldığımızı gösteren bir habercinin dramı resmen. yahu ayarı falan geçtim de cüneyt ağa ciddi şekilde kepaze olmuş. adam şu diyor bu metro diyor adam bu diyor adam metro diyor. gel tv ye diyor tamam diyor sonra çark ediyor. buradan da aslında emir eri ramazan'dan farklı olmadığı ortaya çıkıyor. başka kanala gidelim diyor o da olmuyor. bu da paralı torller'den farksız olduğu anlamına geliyor. o da doğan ailesinin trol'ü demek ki. tv de aydın amcanın sevmediklerine sallıyor demekki derler.

yıktın beni cüneyt ağa. bir de çocuk gibi ahmet ağa'dan yardım istiyorsun. onu da rezilliğe çekiyorsun. o da metro diyor. adama resmen herşeyi yapmış bir tek metro yapamamış muamelesi yaptınız amk.
  • caps lock tusu kirik bir belediye baskani ve onla tartisacak kadar kafasi kirik bir gazetecinin kavgasinin tarafli olarak "ayar" diye yorumlanmasidir.
hesabın var mı? giriş yap