şükela:  tümü | bugün
  • birtakım kerizlerin cenneti garantilemek adına yaptığı şey.
    bakın şu sofi arkadaşlar inşaatlarda bedava amelelik yapıyor, tuğla taşıyor, yer
    paspaslıyor.

sonuçta ödül olarak aldıkları bir tas çorba.

bir de bunlara sevap point vaad ediyorlar, cennet vaad ediyorlar.

ama şıhların oturduğu sofralarda kuş sütü eksik.

bizim sofilere çorba, gavslara, şıhlara mükellef sofra...
    maşallah, inşallah.

sofi amelelik yapar, şıhı milyonluk mersedese biner.
    ne güzel hayat be...
  • (bkz: menzil islami terör örgütü)

edit: neden sildiğini anlamadığım 2. entry.
  • tarih tekerrürden ibarettir sözünü hatırlatmıştır.
  • şeytan icadı telefonu elinden eksik etmeyen bir takım kişilerinde bulunduğu bir görüntü var.

gavurların ürettiği malları kullanıp, alman mühendislerinin yaptığı araçlarla dolaşan tarikat liderleri :/
  • kemal sunal'in selamı var bu şıh denen gavatlara

https://www.youtube.com/…k&feature=youtu.be&t=1m16s
  • cemaatler dinin kapitalist kollarıdır. bazen para çalarlar bazen emek. ve üstüne üstlük bu insanlar robotlaşır. bazen sevgi kelebeği olurlar bazen darbeci .

allah ile kul arasında komisyoncu olmazsa rant elde edilemez.

kim neye inanırsa inansın direk olarak o inandığına inansın. araya halci,celep, komisyoncu vs. sokmasındır.
  • yarı aç, yarı tok yaşayan peygamberini düşününce, ayılması lazım gelen kişidir.

kimseye öte taraf için torpil yok, aracı yok, vekil yok. kuran'da şefaat edebilecek herhangi bir isim zikredilmemiştir.

adını duydukça salavat getirdiğin peygamber bile "bana ne yapılacağı hakkında , ben bile birşey bilmiyorum" demişse, aklını kullanmıyorsun demektir. kitapta aklını kullanmayanlarla ilgili onlarca eleştiri ve uyarı olduğu halde hemde.
  • bir üst seviyesi 72 huri için ölmek olan iş.
  • ben bu inşaatlarda çalışmakla övünen hakimler,doktorlar , milli eğitim müdürleri gördüm.
    bu ülkenin en büyük problemi onlarca sene dirsek çürütüp okuyan, önemli memuriyetlere gelen kişilerin eleştirel bir zekaya sahip olmamaları.
    bu ülkenin sorguluyan gençleri , sistem dışına itilirken, bu tarz adamların kritik görevlere gelmesi veya getirilmesi ülkenin maruz kaldığı en büyük tehlikedir.