• mercedes-benz türkiye, tıpkı tesla ve togg gibi 3 mayıstan itibaren doğrudan satış stratejisine geçiyormuş.

kaynak
  • şimdi galericiler düşünsün
  • tüketici açısından her açıdan daha güvenilir olacağını düşünüyorum. bayiiler işin bokunu çıkardılar. burunlarından kıl aldırmıyorlar.
  • ohhh bee.

(bir iç ferahlamasına ihtiyacım vardı. yoksa sepete mercedes ekleyeceğimden değil.)
  • alman bunu ne zaman yapacak diye uzun süredir düşünüyordum ve sonunda yapmayı planlamışlar gerçekten başarabilirlerse helal olsun deriz adamlar işin bokunu o kadar bir çıkarttılar ki artık akıl mantık almıyor sıfır araç alacaksın bayiye gidiyorsun bayi senden ekstra komisyon talep ediyor böyle bir mallık olabilir mi böyle bir ahlaksızlık olabilir mi sözde %99 müslüman bir toplumda yaşıyoruz zaten bu ülke bu ne çektiyse bu gözü doymayan aç siyasal islamcılardan çekmiştir
  • mercedes-benz'in almanya'da yıllardır uyguladığı iş modelidir. doğrudan fabrikadaki müşteri merkezinden aracınızı teslim alabilirsiniz.
  • umarım tüm markalar aynı satış sistemine geçiş yapar.
  • sonunda.
    bu süreci alman disipliniyle çok güzel yöneteceklerini düşünüyorum.

diğer büyükleri de ister istemez buna zorlamış olacaklar ve arkadan diğerleri de gelecek. çok değil 3 yıl içerisinde.
  • diğer markaların da ardından gelmesi gereken gelişme. belki ilk değil fakat öncülerden biri olması marka imajı ile örtüşmüş görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap